Praca » Specjalista ds. ochrony środowiska

Specjalista Ochrony Środowiska

Nr referencyjny: 2155625

Ważna przez:

Lokalizacja: Warszawa, mazowieckie

Stanowisko: Specjalista Ochrony Środowiska

Oferent: Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania w m. st. Warszawie Sp. z o. o.

Opis stanowiska

  • udział w przygotowywaniu dokumentacji wymaganej do uzyskania: pozwoleń na emisję zanieczyszczeń do powietrza, pozwoleń na wytwarzanie odpadów, pozwoleń wodnoprawnych, zezwoleń na zbieranie i przetwarzanie odpadów, decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach itp.

  • przygotowywanie sprawozdań: emisyjnych (KOBIZE, PRTR), odpadowych, opłat za korzystanie ze środowiska.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe – preferowane kierunki inżynieria środowiska/ ochrona środowiska,

  • dobra znajomość MS Office oraz obsługi urządzeń biurowych,

  • bardzo dobra znajomość przepisów prawa ochrony środowiska obowiązujących w Polsce oraz przepisów unijnych, w szczególności dotyczących, gospodarki odpadami,

  • wysokie zaangażowanie i sumienność w realizacji powierzonych zadań,

  • umiejętność organizowania pracy,

  • komunikatywność oraz umiejętność pracy zespołowej.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego,

  • umowę o pracę,

  • świadczenia socjalne,

  • dodatkową opiekę medyczną,

  • miłą atmosferę współpracy w zespole

  • dogodne warunki parkingowe.

Zobacz inne oferty pracy Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania w m. st. Warszawie Sp. z o. o.

źródło: praca.pl

data publikacji: 2018-10-30