Praca »

Weterynarz hodowlany – drobiarstwo

Nr referencyjny: 8991877

Ważna przez:

Lokalizacja: Płońsk, mazowieckie

Stanowisko: Weterynarz hodowlany – drobiarstwo

Oferent: Praca.pl Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad przygotowaniem i chowem ferm

  • Schematy szczepień, prowadzenie profilaktyki

  • Kontrola zdrowia, leczenie, nadzór nad technikami weterynarii, raportowanie

  • Praca z zespołem techników weterynarii, dokumentacja lecznicza

  • Kontrola standardów produkcji i higieny na fermach

Wymagania:

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie weterynaryjne, uprawnienia zawodowe

  • Znajomość angielskiego, czynne prawo jazdy kat. B

  • Kompetencje organizacyjne, pracy zespołowej, otwartość

  • Dyspozycyjność, samodzielność, gotowość do rozwoju

Oferujemy:

Pracodawca oferuje:

  • Stałe zatrudnienie, rozwój kwalifikacji

  • Atrakcyjne wynagrodzenie z premią, narzędzia pracy

  • Szkolenia, dynamiczne środowisko pracy