Praca » Zootechnik

Zootechnik

Nr referencyjny: 1857952

Ważna przez:

Lokalizacja: , wielkopolskie

Stanowisko: Zootechnik

Oferent: Rolno-Przemysłowe Zakłady Zielarskie "Strykowo" sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • zarządzanie produkcją zwierzęcą - bydło mleczne i opasowe,

  • prowadzenie dokumentacji związanej z obrotem zwierząt w tym z ARiMR,

  • nadzorowanie pracy pracowników zatrudnionych przy zwierzętach,

  • nadzór nad produkcją pasz objętościowych,

  • współpraca z weterynarią,

  • dbałość o spełnianie wymogów weterynaryjnych i sanitarnych,

  • sporządzanie sprawozdań,

  • inne czynności związane z produkcją zwierzęcą.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe rolnicze -preferowane zootechniczne lub weterynaryjne,

  • minimum 3 letni staż pracy w zawodzie,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • dyspozycyjność,

  • kreatywność,

Kandydat, który spełni nasze wymagania może zostać członkiem Zarządu Spółki - więcej informacji na naszej stronie internetowej www.rpzzstrykowo.pl

Oferujemy:

  • premie miesięczne,

  • nagrody,

  • "13-ki"