Praca » Zootechnik

Zootechnik (m/k) (trzoda chlewna)

Nr referencyjny: 1797978

Ważna przez:

Lokalizacja: Szamotuły, wielkopolskie

Stanowisko: Zootechnik (m/k) (trzoda chlewna)

Oferent: Trenkwalder Benefit Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Interesujesz się zwierzętami?
Mamy dla Ciebie ofertę pracy związaną z żywieniem trzody chlewnej.

Obowiązki:

  • Twoim obowiązkiem będzie doradzanie klientom, jak żywić zwierzęta hodowlane,

  • przygotowanie ofert handlowych, negocjowanie z klientami,

  • na targach, wystawach i spotkaniach będziesz promował doskonałe pasze dla zwierząt,

  • zadbasz, aby Twoi partnerzy zawsze mieli wysokiej jakości pasze w atrakcyjnej cenie.

Wymagania:

  • znasz się na żywieniu zwierząt hodowlanych?

  • masz wykształcenie zootechniczne, weterynaryjne lub rolnicze?

  • lubisz jeździć samochodem i kontaktować się z ludźmi?

  • negocjacje z klientami są dla ciebie wyzwaniem?

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat,

  • dostaniesz wszelkie potrzebne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy, który będziesz mógł wykorzystywać do celów prywatnych,

  • prywatną opiekę medyczna, ubezpieczenie grupowe,

  • nie rzucimy Cię na głęboką wodę od razu – na początku przejdziesz szkolenie wdrażające pod okiem doświadczonego specjalisty,

  • jeśli zdecydujesz się na tę pracę, damy Ci możliwość uczestniczenia w szkoleniach zawodowych w kraju i za granicą.