Praca » Zootechnik

Zootechnik - Specjalista ds. Surowca

Nr referencyjny: 2835479

Ważna przez:

Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki , dolnoslaskie

Stanowisko: Zootechnik - Specjalista ds. Surowca

Oferent: ROLDROB S.A.

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie instruktażu w zakresie warunków wychowu, żywienia drobiu, profilaktyki oraz wyposażenia budynków,

  • Dokonywanie lustracji ferm, sporządzanie protokołów i zaleceń pokontrolnych,

  • Kontrolowanie prawidłowości prowadzenia dokumentacji na fermach,

  • Współpraca w zakresie jakości surowca oraz rytmiczności dostaw.

Wymagania:

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe- zootechniczne , rolnicze lub pokrewne,

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane,

  • Komunikatywność, zaangażowanie, samodzielność,

  • Dobra organizacja własnej pracy,

Oferujemy:

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

  • Dobre warunki wynagradzania, w tym dopłatę urlopową w wysokości 2250 zł,

  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych, w tym „wczasy pod gruszą” i nieoprocentowane pożyczki pracownicze,

  • Rozwój kompetencji przez udział w ciekawych projektach i szkoleniach,

  • Miłą i niekorporacyjną atmosferę pracy, w profesjonalnym zespole skupionym na wspólnych celach.