Monitor fraz

Zapamiętaj mnie    Przypomnij hasło

Partner portalu
Włodzimierz Tomczyk zwycięzcą III edycji konkursu „Zbiornik Gospodarza”

Dodano:

pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę


W dniu 25 września br., podczas wystawy AGRO-SHOW 2016, poznaliśmy laureata konkursu...

W dniu 25 września br., podczas wystawy AGRO-SHOW 2016, poznaliśmy laureata konkursu „Zbiornik Gospodarza”, zorganizowanego przez Redakcję Gospodarz.pl przy współpracy z firmą SWIMER z Torunia, fundatora nagrody.
Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości raz w tygodniu na e-mail!

Akceptuję regulamin portalu


Finał Konkursu "Zbiornik Gospodarza"

Rozstrzygnięcie konkursu „Zbiornik Gospodarza” odbyło się w niedzielę podczas Międzynarodowej Wystawy Rolniczej AGRO-SHOW 2016, tj. rok po inauguracji trzeciej edycji konkursu.
 
O godzinie 12:30 przed stoiskiem Redakcji Portalu Gospodarz.pl zebrali się zwiedzający, organizatorzy konkursu oraz wszyscy zaciekawieni wynikiem trwającej niemal 365 dni zabawy. Osoby które wrzuciły swój kupon, tym bardziej emocjonująco oczekiwały na moment losowania.
 
Wszystkich przybyłych przywitał nasz redakcyjny kolega, po którym głos zabrała przedstawicielka firmy fundującej zbiornik na paliwo. Przedstawiła ona m.in. specyfikację techniczną nagrody oraz o możliwości dopasowania przez firmę SWIMER koloru zbiornika do gustu gospodarza.

Losowanie nagrody w konkursie "Zbiornik Gospodarz"
 
Po krótkim wstępnie przyszedł czas na oczekiwaną chwilę losowania dwupłaszowego zbiornika o pojemności 5000 litrów. Zaangażowana została w tym celu zwiedzająca wystawę dziewczynka o imieniu Agnieszka, która za pomoc otrzymała gadżety od Gospodarz.pl i firmy SWIMER.
 
Dziewczynka wybrała jedną spośród wielu karteczek, na której widniało nazwisko zwycięzcy, adres jego zamieszkania, dane kontaktowe, rodzaj prowadzonej produkcji oraz wielkość gospodarstwa. Laureatem III edycji konkursu „Zbiornik Gospodarza” okazał się gospodarz pochodzący z małej miejscowości położonej niedaleko Turku – pan Włodzimierz Tomczyk z Małoszyny, który złożył swoją kandydaturę podczas ubiegłorocznego AGRO SHOW.
 
Ze wgledu na fakt, że pan Włodzimierz nie był obecny na stoisku podczas losowania, zgodnie z regulaminem konkursu wykonano do niego telefon. Okazało się jednak, że akurat przebywał on tego dnia na AGRO SHOW i po paru chwilach dotarł na nasze stoisko, na którym zresztą był już kilkadziesiąt minut wcześniej, wrzucając swój kupon do IV edycji konkursu.
 
Po weryfikacji danych, pan Włodzimierz Tomczyk stał się właścicielem zbiornika, który zostanie dostarczony na jego 65-hektarowe gospodarstwo przez firmę SWIMER.
 
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z losowania Zbiornika Gospodarza oraz do wzięcia udziału w IV edycji konkursu.

Google+


źródło:Nie ma żadnych komentarzy! Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość.
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się i bierz aktywny udział w życiu serwisu.
Skomentuj

Czy artykuł był pomocny? +4 pkt. razem głosów: 4

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Gospodarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodając komentarz akceptujesz regulamin serwisu.


 • ZIELONE AGRO SHOW już w najbliższy weekend!
 • ZIELONE AGRO SHOW już w najbliższy weekend!

  Już w ten weekend, od 27-28 maja odbędzie się kolejna edycja Wystawy ZIELONE AGRO SHOW 2017. Miejscem spotkań wystawców, zwiedzających gospodarzy i nie tylko, będzie Moto Park w miejscowości...
 • Życzenia Wielkanocne
 • Życzenia Wielkanocne

  Najserdeczniejsze życzenia na Święta Wielkiej Nocy.
 • XIX. Edycja AGRO SHOW w Bednarach
 • XIX. Edycja AGRO SHOW w Bednarach

  800 wystawców, w tym ponad 100 z zagranicy, 150 tys. m2 powierzchni wystawienniczej i 150 tys. odwiedzających. 22 września rusza w Bednarach Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW. Jej...
 • AGRO SHOW już wkrótce po raz dziewiętnasty!
 • AGRO SHOW już wkrótce po raz dziewiętnasty!

  800 wystawców, w tym ponad 100 z zagranicy, 150 tys. m2 powierzchni wystawienniczej i 150 tys. odwiedzających. Już 22 września rusza w Bednarach koło Poznania (gmina Pobiedziska) Międzynarodowa...
 • Życzenia Wielkanocne
 • Życzenia Wielkanocne

  Najserdeczniejsze życzenia na zbliżające się Święta Wielkiej Nocy.
Agencja Marketingowa Wizerunek Spółka z o.o.
Plac Berwińskiego 5, 66-120 Kargowa, NIP 596-172-58-30, REGON 080420978
TEL. +48 506 650 670, FAX (68)422-11-64, TEL. (68)422-11-63
© 2010-2014r. Wszelkie prawa zastrzeżone Gospodarz.pl