| Autor: mikolaj

Monitor Gospodarz.pl

Gospodarze! W dniu dzisiejszym mamy przyjemność zaprezentować Wam nowe narzędzie na Gospodarz.pl w postaci Monitora słów i fraz kluczowych.

Monitor Gospodarz.pl
Monitor to narzędzie pozwalające Ci być zawsze na bieżąco w sprawach, które Cię interesują. Dzięki wskazaniu słów kluczowych system wybierze dla Ciebie artykuły w oparciu o słowa, które zaznaczysz. Chcesz otrzymać powiadomienie na temat najnowszych wiadomości z rynku zbóż? Interesują Cię wiadomości z Twojego regionu? Czekasz na najnowsze notowania giełdowe? A może śledzisz sytuację na rynku paliw?

W Monitorze możesz obserwować wybrane słowa i frazy oraz otrzymywać powiadomienia, kiedy tylko pojawi się materiał, który może Cię zainteresować.

Monitor Gospodarz.pl to przede wszystkim odpowiedź na
liczne sugestie Użytkowników, którzy przywoływali podobną opcję w Google. Mamy nadzieję, że nowe rozwiązanie przypadnie Wam do gustu i spełni Wasze oczekiwania.

Już niedługo będziecie mogli dowiedzieć się jeszcze więcej na temat korzystania z Monitora Gospodarz.pl i obejrzeć specjalny film instruktażowy.

Serdecznie zapraszamy do dzielenia się Waszymi sugestiami i opiniamy na temat nowej funkcjonalności w komentarzach, na Forum oraz w profilu Facebook.

 
 


Tagi:
źródło: