Monitor fraz

Zapamiętaj mnie    Przypomnij hasło

Partner portalu
Precyzyjny Gospodarz Targi AGRO-PARK 2016 Lublin

Dodano:

pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę


W dniach 5-6 marca 2016 r. w Lublinie odbyły się pierwsze eliminacje w tegorocznym turnieju...

W dniach 5-6 marca 2016 r. w Lublinie odbyły się pierwsze eliminacje w tegorocznym turnieju "Precyzyjny Gospodarz".
Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości raz w tygodniu na e-mail!

Akceptuję regulamin portalu


Precyzyjny Gospodarz na AGRO-PARK

Piąty sezon turnieju "Precyzyjny Gospodarz" rozpoczęliśmy z przytupem. Pierwsza tegoroczna odsłona zawodów odbyła się 5 i 6 marca 2016 r. w Lublinie na targach AGRO-PARK, w trakcie której wyłoniono najbardziej precyzyjnych gospodarzy.

Zgodnie z regulaminem do konkursu mogły przystąpić osoby, które posiadały prawo jazdy kategorii co najmniej B lub T, a poziom alkoholu w ich krwi nie przekraczał 0,2 promila. Wszyscy chętni, którzy przeszli weryfikację, otrzymali unikatowe koszulki "Precyzyjnego Gospodarza", które zdobyć można jedynie poprzez udział w konkursie.

Tuż po krótkiej instrukcji głównego sędziego, zgodnie z kolejnością zapisów, wystartowali pierwsi śmiałkowie. Do walki o miano precyzyjnego dodatkowo motywowały rodziny i znajomi uczestników, którzy kibicowali swoim faworytom.

Tym razem każdy z zawodników miał okazję poczuć namiastkę atmosfery średniowiecznego turnieju rycerskiego. Jednakże  w dużej mierze unowocześnionego, gdyż w naszym wydaniu rolę rączego rumaka spełnił ciągnik Zetor Proxima, do którego przytroczona została lanca. Uczestnicy mieli za zadanie przekłuć balonik znajdujący się z jednej strony przyczepy Metal-Fach, a następnie zaparkować w wyznaczonym miejscu tyłem, strącić kolejny balonik i ponownie zaparkować. Po trzecim przebitym baloniku należało powrócić na miejsce startowe.


(kliknij, aby powiększyć)

Kreatywności i pomysłowości zawodnikom nie brakowało. Mieli oni bowiem możliwość poruszania się po torze wedle własnego uznania, przestrzegając jedynie wyznaczonych linii.

Nad precyzją wykonania zadania czuwał sędzia główny, który doliczał za popełnione błędy jednorazowo 15 sekund kary oraz przedstawiciel firmy Zetor Polska, który kontrolował manewry zawodników w kabinie.

Najbardziej precyzyjni gospodarze otrzymali zestaw nagród przygotowanych przez współorganizatorów zawodów, czyli firmę Zetor Polska, Metal-Fach, Bank BGŻ BNP Paribas i Redakcję Gospodarz.pl. W sobotę w zawodach zwyciężył Wojciech Adamczuk z czasem - 1:46, natomiast w niedzielę – Tomasz Szpakowski z czasem – 1:39. Serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć ze sobotnich i niedzielych zmagań, które znajdziecie poniżej.


Przejdź na następną stronę by zobaczyć szczegółowe wyniki konkursu Precyzyjny Gospodarz...

1 2

Google+


źródło:
Precyzyjny Gospodarz na AGRO-PARK Lublin (niedziela)


Więcej galerii znajdziesz w dziale "galerie rolnicze"
Nie ma żadnych komentarzy! Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość.
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się i bierz aktywny udział w życiu serwisu.
Skomentuj

Czy artykuł był pomocny? +1 pkt. razem głosów: 1

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Gospodarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodając komentarz akceptujesz regulamin serwisu.


Agencja Marketingowa Wizerunek Spółka z o.o.
Plac Berwińskiego 5, 66-120 Kargowa, NIP 596-172-58-30, REGON 080420978
TEL. +48 506 650 670, FAX (68)422-11-64, TEL. (68)422-11-63
© 2010-2014r. Wszelkie prawa zastrzeżone Gospodarz.pl