Monitor fraz

Zapamiętaj mnie    Przypomnij hasło

Partner portalu
Turniej Precyzyjny Gospodarz 2014 w Kowalewie Pomorskim

Dodano:

pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę


W dniach 10-11 maja br. podczas targów AGRO–FARMA 2014 w Kowalewie Pomorskim rozpoczęły się...

W dniach 10-11 maja br. podczas targów AGRO–FARMA 2014 w Kowalewie Pomorskim rozpoczęły się eliminacje do zmagań o miano Precyzyjnego Gospodarza 2014 roku. Konkurs, który przebiegał już na nowych, zmienionych zasadach, cieszył się sporym zainteresowaniem Gospodarzy i chętnych do wzięcia w nim udziału nie brakowało.
Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości raz w tygodniu na e-mail!

Akceptuję regulamin portalu


Gospodarzy nie odstraszała wietrzna i pochmurna pogoda i do konkursu zgłosiło się prawie 30 chętnych. Tradycyjnie przed przystąpieniem do konkursu każdy ochotnik został poddany badaniu alkomatem oraz musiał okazać ważne prawo jazdy. Dopiero po dokonaniu pełnej weryfikacji mógł on przystąpić do turnieju.
 
Precyzyjnym Gospodarzem została osoba, która przejechała w jak najkrótszym czasie tor w kształcie łuku, jaki trzeba przejechać podczas egzaminu na prawo jazdy. Do dyspozycji uczestników został oddany ciągnik firmy Zetor wraz z przyczepą Metal–Fach. Nad całością zawodów czuwał sędzia główny wraz z asystentami, którzy informowali o przekroczeniu wyznaczonego toru i doliczaniu punktów karnych. Uczestnikom największy problem sprawiało cofanie pojazdu. W sobotę najszybciej ze wszystkimi przeciwnościami poradził sobie Rafał Dąbrowski, który pokonał tor w niecałe 3 minuty. Z kolei w niedziele Precyzyjnym Gospodarzem został Mariusz Pawlik zwyciężając z czas 3 min 21 s. 

Przypomnijmy, iż w 2014 roku zwycięzca każdej z eliminacji poza wycieczką do fabryki Zetor w Czechach otrzymał aparat fotograficzny a dla osób, które zajmą pozostałe miejsca przygotowaliśmy garść gadżetów Portalu Gospodarz.pl i współorganizatorów.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć (poniżej) i video (powyżej) ze zmagań w Kowalewie Pomorskim oraz do zajrzenia na nasz facebookowy profil gdzie zamieszczaliśmy zdjęcia i filmy live.Wyniki konkursu Precyzyjny Gospodarz w Kowalewie Pomorskim znajdziesz na następnej stronie...

1 2

Google+


źródło:
"Precyzyjny Gospodarz" 2014 Kowalewo Pomorskie - niedziela


Więcej galerii znajdziesz w dziale "galerie rolnicze"
Nie ma żadnych komentarzy! Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość.
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się i bierz aktywny udział w życiu serwisu.
Skomentuj

Czy artykuł był pomocny? +1 pkt. razem głosów: 1

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Gospodarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodając komentarz akceptujesz regulamin serwisu.


Agencja Marketingowa Wizerunek Spółka z o.o.
Plac Berwińskiego 5, 66-120 Kargowa, NIP 596-172-58-30, REGON 080420978
TEL. +48 506 650 670, FAX (68)422-11-64, TEL. (68)422-11-63
© 2010-2014r. Wszelkie prawa zastrzeżone Gospodarz.pl