| Autor: redakcja1

Turniej „Precyzyjny Gospodarz” na AGRO-PARK Lublin 2013

W dniach 26-27 października 2013 roku podczas trwania targów AGRO-PARK w Lublinie odbyły się ostatnie eliminacje w turnieju „Precyzyjny Gospodarz”.

Turniej „Precyzyjny Gospodarz” na AGRO-PARK Lublin 2013



Przypomnijmy, iż organizatorem zmagań w Lublinie był Twój Portal Rolniczy Gospodarz.pl przy ścisłej współpracy z firmami Zetor Polska, Metal-Fach oraz Bankiem BGŻ, a także Międzynarodowymi Targami Poznańskimi i Targami Lublin S.A.
 
W ramach konkursu uczestnicy musieli się zmierzyć z zadaniem polegającym na pokonaniu toru sprawnościowego mającego kształt łuku, jaki trzeba przejechać podczas egzaminu na prawo jazdy.
 
Każdy z Gospodarzy miał za zadanie wykonać manewr ciągnikiem Zetor Proxima 90 Plus z przyczepą dwuosiową, ośmiotonową Metal-Fach. Jak zawsze by móc wziąć udział w rywalizacji wymagane było posiadanie prawo jazdy kategorii T, BE lub CE. Poza tym uczestnicy konkursu musieli poddać się obowiązkowemu badaniu alkomatem.
 
Pomimo szczerych chęci i dużego zacięcia nie udało się pobić rekordu toru jaki został ustanowiony w Wilkowicach (1:35:93). Niemniej jednak w Lublinie łączny czas konkursu był najkrótszy w całej historii turnieju. Poza tym to właśnie w Lublinie zyskał on międzynarodowego znaczenia, gdyż jednym z uczestników był mieszkający pod Wilnem Litwin.
 
Poniżej zestawiono pełną listę uczestników Precyzyjnego Gospodarza 2013 w Lublinie:
 
Sobota:
 
Dominik Skalski miejsce I (czas – 2:49:90)
Konrad Płodowskimiejsce II (czas – 3:32:35)
Przemysław Kasjaniukmiejsce III (czas – 4:10:61)
Wojciech Chełstowskimiejsce IV (czas – 4:44:70)
Szymon Koral miejsce V (czas – 5:07:58)
Marek Skowroński miejsce VI (czas – 6:19:64)
Kazimierz Rozwałka miejsce VII (czas – 7:38:64)
Andrzej Mazur miejsce VIII
Andrzej Kicun miejsce IX
Krzysztof Batorski miejsce X

Precyzyjny GospodarzPrecyzyjny GospodarzPrecyzyjny Gospodarz
(kliknij, aby powiększyć)
 
Niedziela:
 
Mariusz Małekmiejsce I (czas – 2:09:28)
Łukasz Żagiel miejsce II (czas – 2:43:58)
Andrzej Małecki miejsce III (czas – 3:14:47)
Wojciech Adamczukmiejsce IV (czas – 3:19:35)
Grzegorz Ciołek miejsce V (czas – 3:28:06)
Tomasz Szpakowski miejsce VI (czas – 3:32:09)
Paweł Głogowskimiejsce VII (czas – 3:37:11)
Mirosław Domońmiejsce VIII (czas – 4:53:02)
Waldemar Kalinamiejsce IX (czas – 5:21:07)
Jan Remleinas miejsce X

Precyzyjny GospodarzPrecyzyjny GospodarzPrecyzyjny GospodarzPrecyzyjny Gospodarz
(kliknij, aby powiększyć)
Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!