| Autor: LeaseBroker

Ciągniki i maszyny Ursus przez internet

W drugiej połowie lipca tego roku Ursus SA uruchomił nowy kanał sprzedaży ciągników i maszyn rolniczych przez internet na portalu Lease-Broker.pl. Jest to kolejny nowatorski sposób dotarcia do potencjalnych klientów.

Ciągniki i maszyny Ursus przez internet

Innowacyjna na polskim rynku e-usługa oferowana przez portal Lease-Broker.pl, pozwala na prezentację, porównanie i wybór propozycji leasingu, a następnie złożenie wniosku o jego udzielenie. Całość procesu odbywa się w czasie rzeczywistym i pozwala na dokonanie wstępnej oceny zdolności kredytowej leasingobiorcy przez internet. Sposób prezentacji propozycji leasingu został wystandaryzowany, i pozwala użytkownikowi na wybór najlepszej oferty na podstawie jego założeń i subiektywnej oceny.

- Liczymy, że nowa usługa spowoduje zwiększenie zainteresowania zakupem naszych ciągników i maszyn - powiedział Karol Zarajczyk, Wiceprezes Ursus S.A. - Nowa platforma działa w oparciu o najszerszą na rynku ofertę leasingu czy pożyczki, dostosowana jest do preferencji przyszłego nabywcy, a to przy obecnym braku dopłat rolniczych może potencjalnemu nabywcy zdecydowanie ułatwić podjęcie decyzji dotyczącej zakupu.

Maszyny rolnicze i komunalne marki Ursus uzupełniają ofertę ruchomości dostępnych na portalu i będą dostępne obok samochodów osobowych i dostawczych takich marek jak Opel, Ssangyong czy Isuzu oraz maszyn budowlanych Komatsu i Bobcat.

Wśród dostępnej na portalu oferty maszyn Ursus, znajdują się najnowocześniejsze ciągniki URSUS 8014H, 9014H oraz 10014H z silnikami Perkins o mocy od 82 do 102 KM, wyposażone m.in. zamkniętą klimatyzowaną kabinę i pozostałe elementy poprawiające komfort i bezpieczeństwo użytkownika.

Oferta leasingowa portalu realizowana jest obecnie w oparciu o produkty finansowe - BZ WBK Leasing S.A., VB Leasing Polska S.A., Pekao Leasing Sp. z o.o., BRE Leasing Sp. z o.o. oraz Raiffeisen-Leasing Polska S.A.

- Nawiązanie współpracy z Ursus S.A. i włączenie do portfolio Lease-Broker.pl oferty maszyn rolniczych i komunalnych jest potwierdzeniem naszej misji związanej z popularyzacją i zwiększeniem dostępności usług leasingowych dla przedsiębiorców – mówi Piotr Staniewski, Prezes Zarządu Lease Broker.

Ursus to ponad 120 lat doświadczeń i tradycji w rolnictwie zasilane tylko przez polski kapitał. Ursus to bez wątpienia najstarsza polska marka obecna na rynku maszyn i urządzeń wytwarzanych dla rolnictwa oraz jedyna spółka z branży maszyn i urządzeń rolniczych notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Ursus w swojej ofercie stawia przede wszystkim na jakość wykonania oraz nowoczesny design. Pod tym względem wytworzone produkty nie ustępują, światowym liderom. Ideą spółki jest produkcja różnych typów maszyn i urządzeń, cechujących się europejską jakością wykonania i polską ceną.

Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!