| Autor: oxytree

Poznaj Oxytree podczas Targów Agrotech w Kielcach

Tym razem o szybko rosnącym drzewie będą mieli okazję usłyszeć mieszkańcy wschodniej części Polski. 16 marca startują Targi Agrotech, na których nie może zabraknąć Oxytree.

Poznaj Oxytree podczas Targów Agrotech w Kielcach
Oxytree to roślina, którą wyróżniają wyjątkowe cechy – nawet 2 m przyrostu rocznie, zdolność do odrastania od pozostawionego pnia, produkcja ogromnych ilości tlenu. Szybko rosnące drzewo to alternatywa dla tradycyjnych upraw. Oferuje zysk z dobrej jakości drewna już po 6 latach od założenia plantacji. Nic dziwnego, że co roku Oxytree cieszy się niezwykłą popularnością na targach. Firma Oxytree Solutions Poland Sp. z o.o. sprzedała już ponad 300 000 sadzonek, które trafiły na plantacje, jak również do ogrodów.
 
Specjaliści Oxytree podzielą się wiedzą na temat sadzenia i pielęgnacji Oxytree, przygotują kosztorys założenia plantacji, jak również pokażą drewno pozyskane z Oxytree.
 
Oxytree – Hala H, stoisko 141.

 

Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!