Monitor fraz

Zapamiętaj mnie    Przypomnij hasło

Partner portalu
Chwyć nowy numer Informatora Gospodarza

Dodano:

pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę


Pierwsze półrocze 2016 r. do łatwych nie należało. Po ubiegłorocznej suszy i braku opadów...

Pierwsze półrocze 2016 r. do łatwych nie należało. Po ubiegłorocznej suszy i braku opadów jesienią i zimą zaczęły się pojawiać pierwsze sygnały, że również w bieżącym roku na polach może brakować wody. Do tego straty zimowe w wielu regionach kraju i opóźnienia w realizacji dopłat nie sprzyjały nastrojom w rolnictwie. Razem z gospodarzami z nadzieją wyczekujemy jednak dobrych zbiorów i poprawy poziomu cen na rynkach mleka i trzody. Przed nami czas letnich zabiegów agrotechnicznych.


Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości raz w tygodniu na e-mail!

Akceptuję regulamin portalu


Informator Gospodarz.pl nr 10

W świecie targowym po pierwszej dużej dawce emocji związanej z POLAGRA-PREMIERY w Poznaniu, targami FERMA w Łodzi, AGRO-PARK w Lublinie, czy też AGRO-TECH w Kielcach przyszedł czas na imprezy w plenerze. Zaczynamy ZIELONYM Agro Show, które w tym roku odbędzie w nowej lokalizacji, następnie ruszamy na największe targi w południowej Polsce, czyli Opolagrę, by w ostatni weekend czerwca przenieść się do Szepietowa na Wystawę Zwierząt Hodowlanych. Rozkładu najważniejszych imprez targowych tego lata szukaj od strony 9. Informatora.

W 10. numerze Informatora Gospodarz.pl Waszej szczególnej uwadze polecamy ocenę strat zimowych zrealizowaną przez GUS oraz prognozę cen zbóż we wrześniu br. Poza tym zapraszamy do zapoznania się z perspektywami cenowymi dla rynku drobiu, wieprzowiny i wołowiny. W dziale poświęconym maszynom rolniczym znajdziecie informacje dotyczące sprzedaży ciągników i przyczep w I kwartale 2016 r., z kolei w części „finansowej” prezentujemy najważniejsze wiadomości związane z dopłatami.

Plany Gospodarz.pl

Portal Gospodarz.pl od samego początku wyznaczał trendy w „internetowym” rolnictwie. Jako pierwsi w Polsce połączyliśmy formy, które dotychczas były rozproszone po różnych serwisach rolniczych, dodając również nowe, innowacyjne rozwiązania. Gospodarz.pl to spostrzeżenia i uwagi gospodarzy, społeczność, artykuły, fotografie, materiały video i wiele więcej.

Czytaj dalej na następnej stronie...

1 2

Google+


źródło:

Nie ma żadnych komentarzy! Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość.
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się i bierz aktywny udział w życiu serwisu.
Skomentuj

Czy artykuł był pomocny? +7 pkt. razem głosów: 7

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Gospodarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodając komentarz akceptujesz regulamin serwisu.


Agencja Marketingowa Wizerunek Spółka z o.o.
Plac Berwińskiego 5, 66-120 Kargowa, NIP 596-172-58-30, REGON 080420978
TEL. +48 506 650 670, FAX (68)422-11-64, TEL. (68)422-11-63
© 2010-2014r. Wszelkie prawa zastrzeżone Gospodarz.pl