Monitor fraz

Zapamiętaj mnie    Przypomnij hasło

Partner portalu
Już jest nowy numer Informatora Gospodarza

Dodano:

pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę


Przed nami kolejny rok zmagań z aurą, cenami i wyzwaniami, które sami przed sobą stawiamy....

Przed nami kolejny rok zmagań z aurą, cenami i wyzwaniami, które sami przed sobą stawiamy. Ostatnie lata dla wielu rolników były czasem trudnym, miejmy nadzieję, że 2017 rok będzie przebiegał w jak najbardziej optymalnych warunkach pogodowych, a zgłaszane w niektórych regionach wymarznięcia upraw ozimych będą jedynymi tegorocznymi stratami dla rolników.


Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości raz w tygodniu na e-mail!

Akceptuję regulamin portalu


Informator Gospodarz.pl nr 12


Przed nami czas wiosennych zabiegów agrotechnicznych, które w dużej mierze będą zależeć od warunków meteorologicznych w najbliższych tygodniach. Okres zimy to idealny czas na uzupełnienie wiedzy na temat nowych rozwiązań w zakresie uprawy roślin i hodowli zwierząt. Doskonałą okazję ku temu będą stanowić targi rolnicze, które już w lutym ruszają w różnych regionach Polski.

W 2017 r. sezon targowy na dobre rozpocznie się w drugi weekend lutego. W dniach 11-12 lutego w  Ostródzie odbędzie kolejna edycja targów Mazurskie Agro Show, podczas których rolnicy będą mogli zapoznać się ofertą m.in. producentów i dystrybutorów maszyn, firm nasiennych, czy też przedsiębiorstw nawozowych.

Tydzień później, w okresie od 17 do 19 lutego kompleksową ofertę dla hodowców zwierząt przygotują  organizatorzy Targów FERMA w Łodzi. Jak co roku łódzkie targi obfitować będą w liczne konferencje i szkolenia, które będą stanowić odpowiedź na aktualne wyzwania stojące przed producentami zwierząt gospodarskich.

W pierwszy weekend marca rolników do siebie zaprasza Lublin, gdzie odbędzie się XI edycja Targów Rolniczych AGRO-PARK. Ciesząca się coraz większą popularnością Wystawa będzie doskonałą okazją, aby zasięgnąć porad na temat najnowszej technologii i rozwiązań wykorzystywanych w rolnictwie, uprawie roślin oraz chowie zwierząt. Targową zimę zakończą Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH. Podczas Wystawy będzie można zobaczyć najnowsze ciągniki, ładowarki, koparki, a także inne maszyny usprawniające prace każdego rolnika.

Jak co roku, targom towarzyszyć będą również rozmaite konferencje i ogólnokrajowe wydarzenia poruszające główne i aktualne kwestie dla polskiego rolnictwa.

Czytaj dalej na następnej stronie...

1 2

Google+


źródło:

Nie ma żadnych komentarzy! Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość.
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się i bierz aktywny udział w życiu serwisu.
Skomentuj

Czy artykuł był pomocny? +2 pkt. razem głosów: 2

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Gospodarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodając komentarz akceptujesz regulamin serwisu.


Agencja Marketingowa Wizerunek Spółka z o.o.
Plac Berwińskiego 5, 66-120 Kargowa, NIP 596-172-58-30, REGON 080420978
TEL. +48 506 650 670, FAX (68)422-11-64, TEL. (68)422-11-63
© 2010-2014r. Wszelkie prawa zastrzeżone Gospodarz.pl