Monitor fraz

Zapamiętaj mnie    Przypomnij hasło

Partner portalu
Podsumowanie konkursu Precyzyjny Gospodarz 2014

Dodano:

pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę


Turniej Precyzyjny Gospodarz w 2014 roku przeszedł do historii. Każdej z eliminacji tegorocznej...

Turniej Precyzyjny Gospodarz w 2014 roku przeszedł do historii. Każdej z eliminacji tegorocznej edycji konkursu, które odbyły się w Kowalewie Pomorskim, Kamieniu Śląskim, Wilkowicach i Lublinie towarzyszyły niezmiennie wysokie emocje. Przypomnijmy to sobie jeszcze raz!


Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości raz w tygodniu na e-mail!

Akceptuję regulamin portalu


Precyzyjny Gospodarz 2014

W 2014 roku turniej Precyzyjny Gospodarz wyłonił ośmiu zwycięzców, po dwóch z każdej miejscowości, w której organizowane były zawody. Sobotnim i niedzielnym laureatom zagwarantowane zostały wycieczki do fabryki Zetor oraz aparaty fotograficzne i garść gadżetów przygotowanych przez naszą redakcję i współorganizatorów: Bank BGŻ, firmę Metal-Fach i Zetor Polska. Należy podkreślić, że żaden z gospodarzy biorących udział w konkursie nie odszedł z pustymi rękoma. W zależności od zajętego miejsca przygotowane zostały dla każdego odpowiednie upominki.

Turniej Precyzyjny Gospodarz 2014 w Kowalewie Pomorskim (AGRO-FARMA 2014)

Tegoroczne zmagania o miano Precyzyjnego Gospodarza rozpoczęliśmy podczas wystawy AGRO-FARMA 2014 w Kowalewie Pomorskim w dniach 10 i 11 maja 2014 roku, w wietrzną i deszczową pogodę. Warunki atmosferyczne nie zniechęciły jednak gospodarzy i za kółko zasiadło blisko 30 śmiałków. Kapryśna aura spowodowała natomiast, że tylko sześciorgu z piętnastu uczestników w sobotę udało się przejechać tor w wyznaczonym czasie, natomiast w niedzielę łuk pokonało pięcioro z trzynastu ochotników. Rafałowi Dąbrowskiemu, który zajął w sobotę pierwsze miejsce na podium z czasem 2 min. 59 sek. należą się tym samym szczególne wyrazy uznania. Na gratulacje zasłużył także Mariuszow Pawlik – niedzielnemy zwycięzca, który przejechał łuk w czasie 3 min. i 21 sek.


Czytaj więcej o turnieju Precyzyjny Gospodarz w Kowalewie Pomorskim

Turniej Precyzyjny Gospodarz 2014 w Kamieniu Śląskim (OPOLAGRA 2014)

Nieco łatwiejsze zadanie, pod względem aury, mieli uczestnicy turnieju w Kamieniu Śląskim w województwie opolskim. To właśnie tam, w czasie trwania OPOLAGRY 2014 (14-15 czerwca 2014), do walki o wyjazd do fabryki Zetor w Czechach stanęło ponad 20 uczestników. Warto nadmienić, że zainteresowanie konkursem szczególnie podczas jego trwania było o znacznie większe, jednak przez ograniczenia organizacyjne i regulaminowe podczas dwudniowych eliminacji wystartowało 24 gospodarzy. Po zliczeniu czasów oraz kar pod postacią 5 sekund za każdą przejechaną linię toru, okazało się, że laureatem sobotnich zmagań został Adam Gabor z czasem 2 min. 04 sek. Wynik ten był zatem o niecałą minutę lepszy od najlepszego, uzyskanego w Kowalewie Pomorskim. Był to też pierwszy przejazd w historii turnieju bez jakiejkolwiek korekty. Nieco słabiej poradził sobie niedzielny zwycięzca, Remigiusz Samol, który pomimo, że przekroczył zakładany czas i przejechał łuk w 5 min. i 18 sek., stanął na podium z wynikiem najlepszym spośród wszystkich niedzielnych uczestników.

Turniej Precyzyjny Gospodarz podczas Wystawy Opolagra 2014 w Kamieniu Śląskim


Czytaj dalej na następnej stronie...


1 2 3 4

Google+


źródło:

Nie ma żadnych komentarzy! Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość.
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się i bierz aktywny udział w życiu serwisu.
Skomentuj

Czy artykuł był pomocny? +52 pkt. razem głosów: 52

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Gospodarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodając komentarz akceptujesz regulamin serwisu.


Agencja Marketingowa Wizerunek Spółka z o.o.
Plac Berwińskiego 5, 66-120 Kargowa, NIP 596-172-58-30, REGON 080420978
TEL. +48 506 650 670, FAX (68)422-11-64, TEL. (68)422-11-63
© 2010-2014r. Wszelkie prawa zastrzeżone Gospodarz.pl