Ogrodzenia fotowoltaiczne dla rolnictwa - sprzedam

Powrót do kategorii

Dodano: 2021-04-22

Osoba kontaktowa: Maciej Mrozik

Telefon:

Adres: woj. cala-polska,
Świętego Rocha 154, Rzeszów 35-355, Rzeszów

Strona WWW:

cena do negocjacji

Szczegóły ogłoszenia

System fotowoltaiczny Next2Sun wykorzystuje montowane pionowo bifacjalne moduły fotowoltaiczne w postaci 1-rzędowych bądź 2-rzędowych ogrodzeń fotowoltaicznych. .

Panele fotowoltaiczne Next2Sun są przyjazne dla rolnictwa. Wykorzystanie takich paneli w rzędach w odległości 8-13 metrów umożliwia użytkowanie gruntów do celów rolniczych. Panele zajmują jedynie ok. 1% powierzchni pola. Panele sprawdzą się także na gruntach przeznaczonych pod wypas bydła i chów drobiu. Pop[rzez zastosowanie pionowej konstrukcji nie zostaje naruszony bilans wód opadowych.

panele Nex2Sun świetnie sprawdzą się zarówno w dużych farmach fotowoltaicznych jak i do indywidualnej produkcji energii elektrycznej w gospodarstwach rolnych oraz zakładach przemysłowych. Konstrukcja ogrodzenia fotowoltaicznego pozwala na dostosowanie się do każdego terenu. Jest łatwa w montażu i charakteryzuje się dużą żywotnością. Są odporne na obciążenia spowodowane wiatrem. Pionowa konstrukcja wpływa też na brak osadzania się kurzu czy śniegu na powierzchni paneli.

 

Formularz kontaktowy