Monitor fraz

Zapamiętaj mnie    Przypomnij hasło

Już teraz otrzymasz od nas przejrzysty przegląd najnowszych wiadomości rolniczych z kraju i ze świata, od dziś będziesz mógł śledzić ogłoszenia, produkty a także nowości na naszym portalu Gospodarz.pl

Zapraszamy także na nasze profile na Facebooku oraz NK

Zapisz się! Zajmie Ci to naprawdę kilka sekund! Po wpisaniu adresu @ kliknij w przycisk "zamawiam"

Akceptuję regulamin portalu

Partner portalu
Rejestracja nowego użytkownika

Rejestracja

Witamy w procesie rejestracji. Cieszymy się z tego, ze zdecydowałeś(aś) się zarejestrować w naszym portalu. Mamy nadzieję, że nie opuścisz nas szybko, oraz że wspólnie stworzymy najlepszą społeczność internetową!

Prosimy o wypełnienie poniższych pól, gdyż są one obowiązkowe. Adres e-mail powinien być poprawnie wpisany, ponieważ zostanie na niego wysłana wiadomość z linkiem aktywującym konto!

 

Wypełnij formularz
*pola wymagane
Grupa:*
E-mail:*
Login:*
Hasło:*
Powtórzenie hasła:*
Dodatkowe informacje:
Dane personalne osoby kontaktowej

 

Imię:
Nazwisko:

 

Kod:  
  kod
Niniejszym oznajmiam, iż zapoznałem/am się z treścią regulaminu portalu i zobowiązuję się do jego przestrzegania.
Niniejszym wyrażam zgodę na wykorzystywanie moich danych osobowych przez Agencja Marketingowa Wizerunek Spółka z o.o. z siedzibą w Kargowej, Plac Berwińskiego 5, 66-120 Kargowa, w celach marketingowych i reklamowych produktów i usług własnych spółki AMWizerunek.pl a także innych podmiotów, a także na udostępnianie tych danych spółkom powiązanym z nią kapitałowo. Oświadczam, że zostałem poinformowany o prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania oraz o dobrowolnym charakterze ich udostępnienia. Ochrona danych osobowych: AMWizerunk.pl Sp. z o.o. Plac Berwińskiego 5, 66-120 Kargowa, jest administratorem bazy danych osobowych. Udostępniane dane są chronione zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (tj. Dz.U. z 2002 roku, nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Udostępniający ma prawo do wglądu, zmiany i usunięcia danych osobowych z bazy. Udostępnianie danych jest dobrowolne.

 

Agencja Marketingowa Wizerunek Spółka z o.o.
Plac Berwińskiego 5, 66-120 Kargowa, NIP 596-172-58-30, REGON 080420978
TEL. +48 506 650 670, FAX (68)422-11-64, TEL. (68)422-11-63
© 2010-2011 Wszelkie prawa zastrzeżone Gospodarz.pl

View my Iframe Content