Remonty Elewatorów zbożowych, Montaż, Doradztwo - inne

Szczegóły ogłoszenia

Specjalizujemy się w usługach doradczych dla rolnictwa i przemysłu w zakresie baz magazynowych na zboże, mieszalni pasz czy młynów zbożowych. 
 
Doradzamy - dajemy wachlarz możliwości doboru urządzeń z pośród własnej gamy urządzeń oraz producentów krajowych lub zagranicznych.
 
Projektujemy - tworzymy bazy bądź instalację, dla każdego klienta indywidualnie, w zależności do potrzeb, kierując się zawsze najbardziej optymalnym rozwiązaniem i rozsądna ceną.
 
Budujemy - wznosimy bazy magazynowe, w tym: Silosy, konstrukcje stalowe, suszarnie, czyszczalnie, urządzenia transportowe, urządzenia w liniach technologicznych w mieszalniach i młynach.
 
Modernizujemy - wymieniamy zniszczone urządzenia, drogi technologiczne, rozbudowujemy istniejące instalację w celu zwiększenia możliwości magazynowych, logistycznych, bądź w celu optymalizacji.
 
Serwisujemy - , przeprowadzamy serwisy przed sezonowe, proponujemy pakiety całoroczne na serwis i utrzymanie urządzeń w ruchu ciąągłym dla dużych baz oraz zakładów, zapewniamy serwis 24h
 
Naszą firmę buduje doświadczenie ludzi, którzy w branży rolniczej realizują się od kilkudziesięciu lat, pracując na rynku krajowym jak i zagranicznym.
 
"w trosce o zboże"
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.
 
 
 

 

Formularz kontaktowy