Ciągnik jednoosiowy marki LABIN model Special Green - sprzedam

Powrót do kategorii

Dodano: 2014-05-12

Osoba kontaktowa:

Marka: inne

Rocznik: 2013

Model: ---

Adres: woj. cala-polska,

Strona WWW:

Tagi: ciągnik Labin, uprawa gleby, model Special Green, ciągnik jednoosiowy, Centrum techniki Rolniczej, ciągniki jednoosiowe, Goldoni

Szczegóły ogłoszenia

Chorwacki ciągnik jednoosiowy LABIN Special Green jest wyposażony w silnik diesla marki LOMBARDINI o mocy aż 12,2KM. Skrzynia 4 biegi do przodu i 2 do tyłu. Obracana o 180 stopni kierownica daje możliwośc montażu maszyny zarówno z tyłu jak i z przodu ciagnika. Waga własna ciagnika ok. 220kg. Duże koła o profilu 12 cali. Odpalanie na kluczyk. 

Ten model ciągnika jest zdecydowanie cięższy od modelu Mundial Greeny. To powoduje, że najczęściej znajduje zastosowanie w zakładach komunalnych, gdzie pracuje z dużą tonową przyczepą z napędem na własną oś. Również dużo klientów zakładających ogrody decyduje się na ten model z uwagi na jego moc i wagę, która gwarantuje podpięcie największej na rynku glebogryzarki separacyjnej przekopującej teren, o szerokości roboczej aż 80cm. Modele te są bardzo ciężkie jak na ciągniki jednoosiowe dzięki czemu świetnie sprawdzają się przy uprawie gleby. Są niezastąpione w pracach z pługiem, kultywatorem, czy glebogryzarką. Ciągniki TPS charakteryzują się mocną, prostą, wytrzymałą budową, która pozwala na ich wieloletnie użytkowanie. Zalety te powodują, że klienci rzadko pozbywają się tych modeli. 

 

Formularz kontaktowy