Ciągnik jednoosiowy z kosiarką bijakową moc silnika 8KM - sprzedam

Powrót do kategorii

Dodano: 2019-04-05

Osoba kontaktowa: polexim

Marka: belarus

Rocznik: 2018

Model: ---

Adres: woj. cala-polska,
609, Izdebki 36-203, Izdebki

Strona WWW:

cena: 13500 PLN

Tagi: kosiarka bijakowa, kosiarka

Szczegóły ogłoszenia

Oferujemy fabrycznie nowe mikro ciągniki jednoosiowe uzbrojone w kosiarkę bijakową Jansen HSM-60 napędzane silnikami benzynowymi o mocy 8 KM.

Kosiarka bijakowa HSM-60 jest zbudowana w formie samobieżnego ciągnika jednoosiowego na stałe połączonego z kosiarką bijakową. Maszyna posiada niezależny napęd układu jezdnego oraz wału roboczego uzbrojonego w noże bijakowe typu "Y" co ułatwia start kosiarki oraz sprawia,  że w czasie koszenia można zmieniać biegi bez konieczności zatrzymania wału rozdrabniacza ( dokładniej wykasza).

Kosiarka wyprodukowana została z myślą o pracach w ogrodnictwie ( wykaszanie międzyrzędzi w uprawach) oraz rolnictwie i leśnictwie ( wykaszanie plantacji oraz nasadzeń drzew).
 
Maszyna służy do wykaszania niskiej i wysokiej trawy. Wysokość koszenia reguluje się ręcznie ustawieniem wysokości wału roboczego (pokrętło), natomiast w przypadku wjechania kosiarką w wysoką trawę, przednia pokrywa reguluje się automatycznie unosząc się lub opuszczając w zależności od wysokości i gęstości trawy.
 
Napęd kosiarki posiada wbudowaną skrzynię biegów: 3 biegi do przodu, 1 wsteczny. Kierowanie odbywa się płynnie poprzez włączenie lub wyłączenie napędu na koło prawe / lewe przy pomocy manetek.

Standardowo zastosowano koła o podwyższonym profilu opony w celu ułatwieniu wykonania pracy na pochyłościach oraz podmokłym terenie.
 
PARAMETRY TECHNICZNE KOSIARKI:
* SILNIK - Benzynowy, 8 kM, 252 cm3
* BIEGI - 3 DO PRZODU, 1 DO TYŁU
* KOŁA - 13x5.00-6
* SZEROKOŚĆ ROBOCZA - 60cm /  32 bijaki "Y"
* WYSOKOŚĆ KOSZENIA - Regulowana od 20 do 80 mm
* MASA - Około 140 kg
 
 
Udzielamy 12 miesięcy gwarancji na oferowany przez nas artykuł. Wystawiamy faktury VAT. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

 

Formularz kontaktowy