LISTWOWA KOSIARKA ŻNIWNA DO ZBOŻA, TRZCINY, TRAWY - sprzedam

Powrót do kategorii

Dodano: 2019-04-05

Osoba kontaktowa: polexim

Marka: belarus

Rocznik: 2018

Model: ---

Adres: woj. cala-polska,
609, Izdebki 36-203, Izdebki

Strona WWW:

cena: 10000 PLN

Tagi: kosiarki, żniwa, kosiarka do zboża

Szczegóły ogłoszenia

Kosiarki żniwne POLEXIM KŻ-150 są jednoosiowymi ciągnikami które fabrycznie wyposażone zostały w kosę listwową 150cm oraz platformę przenoszącą i układającą ścinaną biomasę w jeden równy pokos.

Maszyny te służą do koszenia zbóż, kukurydzy, traw. plantacji zielarskich itp. Charakteryzują się solidną konstrukcją, zwartą budową oraz małą awaryjnością.

Kosiarka napędzana jest silnikiem spalinowym benzynowym o mocy 9KM. Napęd na przekładnię główną /skrzynię biegów/ z silnika przekazywany jest za pomocą dwóch pasków klinowych. Koło pasowe na przekładni jest jednocześnie sprzęgłem, którym załączana jest przekładnia (sprzęgło cierne włączane / wyłączane jest za pomocą dźwigni). Prędkość jezdna regulowana jest obrotami silnika oraz przy pomocy biegów. Maszyna posiada dwa biegi do przodu oraz bieg wsteczny.

Kosiarki żniwne POLEXIM KŻ-150 posiadają szerokie opony o wysokim bieżniku w kształcie jodełki dzięki czemu nie zapadają się w grząskim gruncie np podczas wykaszania trzciny rosnącej na brzegach jezior. Szerokie opony zapobiegają również buksowaniu kół podczas prac na bardzo stromym terenie.

Skręcanie odbywa się przy pomocy manetek. Chcąc np skręcić w prawo, naciska się prawą manetkę która powoduje rozprzęgnięcie napędu prawego koła . W tym czasie koło lewe obracając się, powoduje skręcenie ciągnika w prawo.

PODSTAWOWE PARAMETRY TECHNICZNE:

Model - POLEXIM KŻ-100
Typ kosy - Listwowa
Szerokość robocza - 150cm
Sposób wydawania ściętej biomasy - Tworzenie pokosu z prawej strony maszyny
Wydajność robocza - 2660-4330 m2/h
Wymiary maszyny - 2200x1900x1100 mm
Masa maszyny - około 230 kg
Typ silnika - OHV benzynowy, 9KM, chodzony powietrzem
Prędkości jezdne - 2.6~3.6 km/h
Wymagana liczba operatorów - 1
 

Udzielamy 12 miesięcy gwarancji na oferowany przez nas artykuł. Wystawiamy faktury VAT. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

 

Formularz kontaktowy