MTZ Belarus 820 - sprzedam

Powrót do kategorii

Dodano: 2020-06-23

Osoba kontaktowa:

Marka: belarus

Rocznik: 2018

Model: ---

Telefon:

Adres: woj. podlaskie,
Uśnik

cena: 60000 PLN

cena do negocjacji

Tagi: MTZ Belarus 820, ciągnik rolniczy

Szczegóły ogłoszenia

MTZ Belarus 820 dedykowany jest do użytku jako główna siła robocza w niewielkich gospodarstwach rolnych lub jako ciągnik pomocniczy w większych gospodarstwach. Świetnie sprawdzi się również w pracach leśnych.
Ciągnik został wyposażony w czterocylindorwy silnik MMZ D-243 S o moc 81 KM i pojemności 4750 cm3. Posiada zwykłą pompę wtryskową i charakteryzuje się niskim spalaniem oraz niesamowitą trwałością. traktor nie został wyposażony w skomplikowane układy elektroniczne, które mogłyby skomplikować jego konstrukcję i utrudnić eksploatację.

Niezsynchronizowana przekładnia mechaniczna ze wbudowanym reduktorem udostępnia sporą siłę uciągu.Ciągnik osiąga prędkość maksymalną wynoszącą 35 km/h. Jedną z większych zalet Belarusa 820 są jego spore gabaryty oraz masa wynosząca 4100 kg (7000 kg DMC), które umożliwiają pracę traktora z ciężkimi maszynami.W dość prostej konstrukcji ciągnika MTZ Belarus 820 producent ograniczył ilość występującej elektroniki, co dla wielu użytkowników stanowi jedną z głównych zalet prezentowanego traktora. Przedstawiony egzemplarz został wyposażony w przedni most napędowy typu Carraro (krzyżakowy). Dzięki czemu traktor doskonale radzi sobie z przenoszeniem dużych obciążeń za pomocą ładowacza czołowego.

Podana cena obejmuje traktor z ładowaczem czołowym przedstawionym na zdjęciach, oraz akcesoria: łycha, krokodyl i chwytak. Przegląd oraz ubezpieczenie ważne do końca roku.

W razie pytań zachęcam do kontaktu.
Pozdrawiam

 

Formularz kontaktowy