Powrót do kategorii

Dodano: 2020-01-09

Osoba kontaktowa:

Adres: woj. cala-polska,
Szczepanki 79, Łasin 86-320, Szczepanki

Strona WWW:

cena: 10 PLN


Dodaj ogłoszenie

Formularz kontaktowy

 

thumbnail

Rozpylacz eżektorowy antyznoszeniowy MMAT EŻK - sprzedam

Rozpylacz eżektorowy antyznoszeniowy MMAT EŻK
Charakterystyka:
Istnieje możliwość wykonania zabiegu przy wietrze do 6 m/s.
Kompaktowa budowa – długość 22 mm zmniejsza ryzyko uszkodzenia. Zdejmowana kryza umożliwia czyszczenie rozpylacza.
Stosowane do wszystkich ś.o.r. oraz do nawozów płynnych.
Rozmiar: 015, 02, 025, 03, 04 , 05, 06, 08
Kąt rozpylania: 110° (wydatki wg visi flow)
Materiał: Polimer

Charakterystyka:

Rozpylacze EŻK wytwarzają strumienie w kategorii jakości rozpylenia średniokroplistego , poprzez grubokropliste, do bardzo grubokroplistego. Bardzo niska jest objętość frakcji (< 100 µm) podatnej na znoszenie i odparowanie, co umożliwia terminowe wykonanie zabiegu w mniej korzystnych warunkach (prędkość wiatru do 6 m/s, wilgotność powietrza: poniżej 55%, wyższa temperatura: powyżej 20°C) i może zapobiec stratom plonu spowodowanym nieterminowym wykonaniem zabiegu.
- Samoczynne zasysanie powietrza.
- Optymalny zakres wysokości belki 40 do 60 cm.
- Optymalny zakres ciśnienia: 2,5 do 4,5 bar, pełen zakres: 2 do 6 bar.
- Zastosowanie: do zabiegów herbicydowych doglebowych, stosowania regulatorów wzrostu i nawozów ciekłych, oraz insektycydów i fungicydów o działaniu układowym.
- Kompaktowa budowa (długość 22 mm) zmniejsza ryzyko uszkodzenia, zunifikowana (wg ISO) grubość korpusu (8 mm) pozwala stosować typowe nakrętki bagnetowe.
- Wyjmowana wkładka z kryzą dozującą umożliwia łatwe czyszczenie.

Przed złożeniem zamówienia skontaktuj się z nami, pomożemy ci precyzyjnie dobrać zestaw rozpylaczy. Nieprawidłowo dobrany rozpylacz zwiększa koszty wykonywania oprysków, zanieczyszcza środowisko i negatywnie wpływa na jakość oprysku.

Podana cena jest ceną BRUTTO. Wysyłkę prowadzimy na terenie kraju a także poza granicami. Prowadzimy sklep i do każdego produktu wystawiamy fakturę VAT.

Prowadzimy sprzedaż części tylko do opryskiwaczy, przeprowadzamy atestacje oraz modernizacje opryskiwaczy więc dzięki temu dokonując zakupu w naszym sklepie otrzymacie Państwo nie tylko produkty najwyższej jakości, ale także profesjonalną obsługę i doradztwo. Jesteśmy do państwa dyspozycji.