Monitor fraz

Zapamiętaj mnie    Przypomnij hasło

Dziś jest: poniedziałek, 1 maj 2017r.


Najczęściej zadawane pytania

pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę


Jak się zarejestrować?

Aby zarejestrować konto na portalu trzeba wypełnić formularz rejestracyjny, który wyświetli się po kliknięciu w link „Zarejestruj się” po środku pomarańczowej górnej belki tuż obok panelu logowania. Można także skorzystać z Gospodarz.tv  i obejrzeć umieszczony tam specjalny filmik instruktażowy dotyczący rejestracji.

Czy aby korzystać z forum trzeba się zarejestrować?


Forum można przeglądać bez potrzeby logowania, Jeśli natomiast chciałbyś/abyś zabrać głos w dyskusji, to wtedy konieczna jest rejestracja. Jeśli już posiadasz konto na portalu Gospodarz.pl, to skorzystaj ze swojego loginu i hasła.
 
Czy istnieje możliwość zmiany typu użytkownika ze studenta na gospodarz lub inne?


Takie zmiany muszą być zgłoszone administratorowi strony poprzez formularz kontaktowy w zakładce „KONTAKT”. W ciągu 48 godzin typ konta zostanie zamieniony.

Jak można dodawać komentarze?

 Dodać komentarz może każdy użytkownik na portalu. Trzeba tylko pamiętać, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal Gospodarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii. Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.

W jaki sposób mogę dodać swój artykuł?


Aby dodać swoją własną wiadomość trzeba być zalogowanym. Artykuł można dodać w zakładce „WIADOMOŚCI” w menu głównym. Następnie kliknąć w „dodaj wiadomość”, które pojawi się u góry strony, a następnie wypełnić wszystkie wymagane pola. Autor wiadomości nie rości żadnych praw od portalu za opublikowanie artykułu oraz bierze pełną odpowiedzialność za treść artykułu.
 
Gdzie mogę dodać logo firmy?

Logo firmy można dodać logując się na konto firmowe, a następnie klikając w zakładkę "KONTO FIRMY".
* logo firmy powinno zawierać się w wymiarach 200px x 75px
** jeśli nie możesz poradzić sobie z wgraniem loga prześlij je do nas na adres redakcja@gospodarz.pl. Nasz dział techniczny umieści je za Ciebie
.


Dlaczego dodane ogłoszenie  nie wyświetla się automatycznie?

Każde dodane ogłoszenie czeka na akceptacje moderatora. Chodzi o to by wykluczyć ogłoszenia o treści wulgarnej itp. Moderator na 24 godziny na aktywacje ogłoszenia, w innym razie kontaktuje się z użytkownikiem. Jeśli ogłoszenie dodane jest z profilu FIRMA nie będzie aktywne dopóki nie zostanie opłacony abonament.
Projekt jest współfinansowany w 85% ze Środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu operacyjnego Innowacyjna Gospodarka
unia europejska


View my Iframe Content