GLEBOGRYZARKA CIĘŻKA O WZMOCNIONEJ KONSTRUKCJI. SZEROKOŚĆ ROBOCZA 165 CM. W ZESTAWIE ODKAMIENIACZ I MASYWNY WAŁ STRUNOWY - sprzedam

Powrót do kategorii

Dodano: 2019-05-29

Osoba kontaktowa: polexim

Adres: woj. cala-polska,
609, Izdebki 36-203, Izdebki

Strona WWW:

cena: 8000 PLN

Tagi: glebogryzarka

Szczegóły ogłoszenia

OFERUJEMY FABRYCZNIE NOWE GLEBOGRYZARKI NAPĘDZANE Z WOM CIĄGNIKA O SZEROKOŚCI ROBOCZEJ 165CM

Glebogryzarki znajdują szerokie zastosowanie przy wykonywaniu prac na ziemiach kulturalnych w ogrodnictwie, szkółkarstwie, sadownictwie oraz uprawie przydomowych ogródków działkowych.

Urządzenia te wykorzystuje się jako rozdrabniacz brył ziemi w celu uzyskania struktury gruzełkowatej podłoża, do mieszania nawozu (organicznego lub mineralnego) z glebą oraz do odchwaszczania mechanicznego.
 
GŁóWNE PARAMETRY TECHNICZNE

 
MODEL GL165 (S)
Szer. Robocza(cm) 165
Napęd WOM
 
540
Zapotrzebowanie na moc minimum (km) 40-50
Obroty noży (rpm) 210
Masa (kg)       
                  390
Liczba ostrzy (szt) 36
Głębokość robocza (cm)
Wydajność (m2)
12-15
2200-3000 m/h
Mocowanie
 
TUZ
 
 
Glebogryzarka na wyposażeniu posiada wał strunowy o szerokości około 170cm Struny wału wykonane są z materiału o grubości  8mm. Wał strunowy posiada możliwość regulacji stopnia docisku na przerabianą glebę.
 
Urządzenie posiada także solidnie zbudowaną przekładnię kątową którą napędza wałek przegubowo teleskopowy. Przekładnia o takiej wytrzymałości montowana jest standardowo w modelach o szerokości roboczej 180 - 200cm
 
Przeniesienie napędu na wał roboczy uzbrojony w noże odbywa się za pomocą przekładni zębatej w kąpieli olejowej.

Ponieważ  w przypadku nadmiernego obciążenia wału roboczego maszyny nie ma możliwości, tak jak np. w innych glebogryzarkach zerwania łańcucha pomiędzy kołami zębatymi, w zestawie do maszyny dołączony jest specjalny wałek odbioru mocy ( ze sprzęgłem zrywanym) lub opcjonalnie można dokupić sprzęgło przeciążeniowe cierne zakładane na WOM.
 
Udzielamy 12 miesięcy gwarancji na oferowany przez nas artykuł. Wystawiamy faktury VAT. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

 

Formularz kontaktowy