GLEBOGRYZARKA OGRODNICZA Z CIĘŻKIM WAŁEM STRUNOWYM KRUSZĄCYM I ODKAMIENIACZEM. SZEROKOŚĆ ROBOCZA 105 CM. - sprzedam

Powrót do kategorii

Dodano: 2019-05-30

Osoba kontaktowa: polexim

Adres: woj. cala-polska,
609, Izdebki 36-203, Izdebki

Strona WWW:

cena: 5200 PLN

Tagi: glebogryzarka

Szczegóły ogłoszenia

OFERUJEMY FABRYCZNIE NOWE GLEBOGRYZARKI NAPĘDZANE Z WOM CIĄGNIKA O SZEROKOŚCI ROBOCZEJ 105CM.
 
Glebogryzarki znajdują szerokie zastosowanie przy wykonywaniu prac na ziemiach kulturalnych w ogrodnictwie, szkółkarstwie, sadownictwie oraz uprawie przydomowych ogródków działkowych.

Urządzenia te wykorzystuje się jako rozdrabniacz brył ziemi w celu uzyskania struktury gruzełkowatej podłoża, do mieszania nawozu (organicznego lub mineralnego) z glebą oraz do odchwaszczania mechanicznego.
 
GŁóWNE PARAMETRY TECHNICZNEMODEL GL105
 
Szer. Robocza(cm)
105
 
Napęd WOM
 
540
Zapotrzebowanie na moc minimum (km) 16-25
Obroty noży (rpm) 210
Masa (kg)       
220
Liczba ostrzy (szt)
Liczba grzebieni (szt)
     
20

 11
Głębokość robocza (cm) 8-12
Mocowanie
 TUZ Kat 1 i 2
 
 
Glebogryzarka GL105 na wyposażeniu posiada wał strunowy o szerokości 110cm. Struny wału wykonane są z materiału o grubości  8mm. Wał strunowy posiada możliwość regulacji stopnia docisku na przerabianą glebę (opcja) lub jest w standardzie podwieszany pływająco ( na łańcuchu) wyłącznie w celu skruszenia bryłek gleby  pozostałych na powierzchni po uprzednim rozdrobnieniu jej nożami wału roboczego maszyny.
 
W zestawie do maszyny dołączony jest specjalny wałek odbioru mocy ( ze sprzęgłem zrywanym) lub opcjonalnie można dokupić sprzęgło przeciążeniowe cierne 1000 Nm zakładane na WOM.
 
Udzielamy 12 miesięcy gwarancji na oferowany przez nas artykuł. Wystawiamy faktury VAT. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

 

Formularz kontaktowy