JANSEN AGF-200: SPECJALISTYCZNA KOSIARKA BIJAKOWA TYLNO-BOCZNA Z UNOSZONĄ POKRYWĄ: szerokość robocza: 200 cm, uzbrojenie bijak łopatka 1200g - sprzedam

Powrót do kategorii

Dodano: 2019-05-13

Osoba kontaktowa: polexim

Adres: woj. dolnoslaskie,
609, Izdebki 36-203, Izdebki

Strona WWW:

cena: 16000 PLN

Tagi: kosiarka bijakowa, kosiarka

Szczegóły ogłoszenia

Oferujemy fabrycznie nowe kosiarki bijakowe  tylno boczne (mulchery) o szerokości roboczej 200cm niemieckiej firmy
Kosiarki bijakowe służą do skoszenia  oraz  jednoczesnego rozdrobnienia trawy, drobnych gałęzi, liści itp. Dzięki zastosowaniu ramienia istnieje możliwość użycia kosiarki do wykaszania poboczy dróg, rowów, grobli itp.  

Oferowana wersja kosiarki posiada wzmocnioną przekładnię napędową wału roboczego co przekłada się na żywotność maszyny oraz posiada standardowo zamocowane młotki tnąco-bijakowe o kształcie łopatki o masie 1200g.

Ten model  posiada dwa rzędy bijaków rozmieszczone tak jak gwint śruby (spiralnie), dzięki czemu urządzenie pracuje efektywniej.

Dodatkowo rozwiązanie to sprawia, że bijaki znajdujące się w osi ataku, uderzają w materiał pojedynczo a nie wszystkie jednocześnie.

Na zamówienie przezbrajamy kosiarki w łańcuchowe młotki rozdrabniające służące do pracy w terenie o dużej ilości kamieni, zanieczyszczeń oraz pniaków ściętych drzew.

Urządzenia zawieszane są  na TUZ ciągników rolniczych. Napęd kosiarki uzyskiwany jest z WOM  540 obrotów natomiast układ hydrauliczny ramienia zasilany jest z wyjść hydrauliki zewnętrznej ciągnika.

Schemat napędu układu tnącego: przekazanie napędu z WOM na przekładnię kątową kosiarki; przekładnia przekazuje napęd za pomocą wału na przekładnię pasową; przekładnia pasowa przekazuje napęd ( zwiększając obroty)  na wał roboczy, na którym umocowane są noże bijakowe. 


Charakterystyka oferowanej kosiarki:
     

KOSIARKA  MODEL JANSEN  AGF-200
Szerokość robocza 200 cm
         Masa urządzenia 790 kg
 Minimalna moc ciągnika 60  kM
          Obroty  WOM 540 / wałek przekazu mocy w zestawie
 Uzbrojenie standardowe bijak łopatka 1200g: 20 szt 
    Ustawienia kosiarki 90 stopni góra, 55 stopni w dół
 


Tylna pokrywa osłonowa jest otwierana, dzięki czemu podczas wykaszania wysokich traw istnieje możliwość uchylenia pokrywy aby nadmiar materiału szybciej wydostał się poza komorę roboczą.  Powoduje to znaczne zmniejszenie obciążenia ciągnika oraz zwiększenie wydajności roboczej. Jednakże materiał, który wypadnie z pod otwartej przesłony jest gorzej przemielony i dłuższy niż gdyby przesłona była stale zamknięta w czasie koszenia.

Na zestaw standardowy składają się :  kosiarka AGF- 200
Uzbrojenie standardowe : bijak łopatka;
Wałek Kardana;
Instrukcja obsługiUdzielamy 12 miesięcy gwarancji na oferowany przez nas artykuł. Wystawiamy faktury VAT. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

 

Formularz kontaktowy