KOSIARKA BIJAKOWA Z UNOSZONĄ POKRYWĄ: szerokość robocza 145 cm, uzbrojenie: bijak łopatka 800g - sprzedam

Powrót do kategorii

Dodano: 2019-05-13

Osoba kontaktowa: polexim

Adres: woj. dolnoslaskie,
609, Izdebki 36-203, Izdebki

Strona WWW:

cena: 7300 PLN

Tagi: kosiarka, kosiarka bijakowa

Szczegóły ogłoszenia

Oferujemy fabrycznie nowe kosiarki bijakowe (mulchery) o szerokości roboczej 145cm niemieckiej marki JANSEN.

Urządzenie przystosowane jest do zawieszenia na TUZ ciągnika rolniczego, napęd kosiarki uzyskiwany jest z WOM (wałek standardowy sześciofrezowy - w zestawie).

Kosiarki bijakowe służą do skoszenia  oraz  jednoczesnego rozdrobnienia trawy, drobnych gałęzi, liści itp. Układ rozdrabniający stanowią młotki tnąco - bijakowe o kształcie łopatki, które pod wpływem wysokich obrotów wału roboczego ścinają i rozdrabniają materię.

Schemat napędu układu tnącego: przekazanie napędu z WOM na przekładnię kątową kosiarki; przekładnia przekazuje napęd za pomocą wału na przekładnię pasową ( 2 paski 17X940 LI); przekładnia pasowa przekazuje napęd ( zwiększając obroty)  na wał roboczy na którym umocowane są noże bijakowe.

PARAMETRY TECHNICZNE:
*MODEL – JANSEN EFGC 145, szerokość koszenia 145cm
*Typ bijaka – łopatka (młotek) 800g, 24 szt.
*Układ zawieszenia – TUZ, Kat.I oraz Kat. II
*Minimalna moc ciągnika – 20- 30KM
*Napęd – WOM 540, wałek przekazu mocy w zestawie
*Masa – 300 kg
*Wymiary – długość 151cm, szerokość 80cm
 
Ten model  posiada dwa rzędy bijaków rozmieszczone tak jak gwint śruby (spiralnie), dzięki czemu urządzenie pracuje efektywniej.
Dodatkowo rozwiązanie to sprawia, że bijaki znajdujące się w osi ataku, uderzają w materiał pojedynczo a nie wszystkie jednocześnie.

Tylna pokrywa osłonowa jest otwierana, dzięki czemu podczas wykaszania wysokich traw istnieje możliwość uchylenia pokrywy aby nadmiar materiału szybciej wydostał się poza komorę roboczą.  Powoduje to znaczne zmniejszenie obciążenia ciągnika oraz zwiększenie wydajności roboczej. Jednakże materiał, który wypadnie z pod otwartej przesłony jest gorzej przemielony i dłuższy niż gdyby przesłona była stale zamknięta w czasie koszenia.
 

Udzielamy 12 miesięcy gwarancji na oferowany przez nas artykuł. Wystawiamy faktury VAT. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: www.polexim-online.pl
 
POLEXIM - Import-Eksport
36-203 Izdebki 609
woj. Podkarpackie
 
 
KONTAKT:
+48 602436498
+48 606358756
 

 
 
 
 

 

Formularz kontaktowy