SAMOBIEŻNA KOSIARKA BIJAKOWA NAPĘDZANA SILNIKIEM SPALINOWYM 8KM, SZEROKOŚĆ ROBOCZA 60CM. SKRZYNIA BIEGóW - sprzedam

Powrót do kategorii

Dodano: 2019-05-28

Osoba kontaktowa: polexim

Adres: woj. dolnoslaskie,
Izdebki, Izdebki 36-203, Izdebki

Strona WWW:

cena: 13500 PLN

Tagi: kosiarka, ciągnik z kosiarka, ciągnik jednoosiowy

Szczegóły ogłoszenia

Oferujemy fabrycznie nowe mikro ciągniki jednoosiowe uzbrojone w kosiarkę bijakową Jansen HSM-60 napędzane silnikami benzynowymi o mocy 8 KM.
 
Kosiarka bijakowa HSM-60 jest zbudowana w formie samobieżnego ciągnika jednoosiowego na stałe połączonego z kosiarką bijakową. Maszyna posiada niezależny napęd układu jezdnego oraz wału roboczego uzbrojonego w noże bijakowe typu "Y" co ułatwia start kosiarki oraz sprawia,  że w czasie koszenia można zmieniać biegi bez konieczności zatrzymania wału rozdrabniacza ( dokładniej wykasza).

Kosiarka wyprodukowana została z myślą o pracach w ogrodnictwie ( wykaszanie międzyrzędzi w uprawach) oraz rolnictwie i leśnictwie ( wykaszanie plantacji oraz nasadzeń drzew).

Maszyna służy do wykaszania niskiej i wysokiej trawy. Wysokość koszenia reguluje się ręcznie ustawieniem wysokości wału roboczego (pokrętło), natomiast w przypadku wjechania kosiarką w wysoką trawę, przednia pokrywa reguluje się automatycznie unosząc się lub opuszczając w zależności od wysokości i gęstości trawy.
 
Napęd kosiarki posiada wbudowaną skrzynię biegów: 3 biegi do przodu, 1 wsteczny.

Kierowanie odbywa się płynnie poprzez włączenie lub wyłączenie napędu na koło prawe / lewe przy pomocy manetek.
Standardowo zastosowano koła o podwyższonym profilu opony w celu ułatwieniu wykonania pracy na pochyłościach oraz podmokłym terenie.
 
PARAMETRY TECHNICZNE SAMOBIEŻNEJ KOSIARKI BIJAKOWEJ HSM-60
SILNIK    Benzynowy, 8 kM, 252 cm3
BIEGI 3 DO PRZODU, 1 DO TYŁU
KOŁA 13x5.00-6
SZEROKOŚĆ ROBOCZA 60cm /  32 bijaki "Y"
WYSOKOŚĆ KOSZENIA Regulowana od 20 do 80 mm
MASA Około 140 kg
INNY OSPRZĘT DEDYKOWANY Nie
 
 
Udzielamy 12 miesięcy gwarancji na oferowany przez nas artykuł. Wystawiamy faktury VAT. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

 

Formularz kontaktowy