Dom na wsi i plantacja - w górach i nad jeziorem - sprzedam

Powrót do kategorii

Dodano: 2018-09-05

Osoba kontaktowa: Krzysztof

Powierzchnia: 194 m-2

Telefon:

Adres: woj. cala-polska,
Olszyna 59-830, Kałużna

cena: 749000 PLN

cena do negocjacji

Tagi: dom nad jeziorem, dom w górach, nowy dom na wsi, dom na wsi z gruntem, dom na wsi

Szczegóły ogłoszenia

Witam nazywam się Krzysztof razem z żoną Justyną mamy do sprzedania nowy dom we wsi Kałużna( k. Świeradów Zdrój) w cenie 749 000 zł do negocjacji oraz plantacje borówki, świdośliwy, malin, agrestu oraz mały sad. Działka na której znajduje się dom ma powierzchnie 3795 m2 jest w pełni zagospodarowana. 

Dom jest gotowy do zamieszkania w stanie idealnym, materiały użyte do budowy wysokiej klasy. Bardzo dobre ocieplenie sprawia, że rachunki za ogrzewnaie są znikome. W budynku zamontowana wentylacja mechaniczna z rekuperacją, rolety antywłamaniowe, brama garażowa i wjazdowa na pilota. Czysta woda z własnej studni wierconej na dużą głębokość.

Dom sprzedajemy z pełnym wyposażeniem!! 
Dostępność od zaraz albo do ustalenia

Powierzchnia CAŁEGO GOSPODARSTWA 1,25 ha, całość jest ogrodzona, front płot modrzewiowy, reszta siatka pleciona. Nasadzenia borówki w ilości ok 155 szt, Świdośliwy 300 szt. Malin ok 600 szt, agrestu 60 szt , sad ok 55 drzewek. Przez działkę przebiega mały strumień który można zagospodarować na staw albo basen. Możliwość sprzedaży dodatkowo 2 ha
.
!!! WAŻNE !!! - Całość podzielona takk aby każdy mógł kupić nieruchomość w świetle obowiązujących przepisów. Każda ma poniżej 3000m2, a dom kupujesz jako siedlisko.

- Całość w cenie do negocjacji - do całości przynależy pełne wyposażenie domu, plantacja, nowe maszyny rolnicze ( traktor farmtrac 6050 4x4 z ładowaczem czołowym, opryskiwacz sadowniczy Jar Met, Pług, Glebogryzarka Bomet, Kosiarka bijakowa stark, przyczepa)
Zapraszam do kontaktu telefonicznego po więcej informacji.

 

Formularz kontaktowy