Ponad 15 ha ziemi k. Wrześni z możliwością dokupienia domu - sprzedam

Powrót do kategorii

Dodano: 2019-10-28

Osoba kontaktowa: Kamila Tobolska

Powierzchnia: 15,2 ha

Adres: woj. cala-polska,

cena: 1590000 PLN

cena do negocjacji

Tagi: Września, grunty

Szczegóły ogłoszenia

Uwaga, szczególna oferta! Na sprzedaż grunt rolny w okolicach Wrześni – w miejscowości Wszembórz w gminie Kołaczkowo. Zdecydowana większość ziemi, prawie 13 ha, w jednym kawałku – ziemia klasy III i IV oraz działka po drugiej stronie drogi – 0,75 ha (również ziemia klasy III i IV). 2 km dalej – 1,7 ha łąk.

Sprzedażą zajmuje się agent poznańskiego biura nieruchomości RE/MAX Experts. Nie pobieramy prowizji od kupującego.

Największy kawałek ziemi, w kształcie trójkąta ze ściętym wierzchołkiem, jednym z boków o długości 325 m bezpośrednio graniczy z drogą asfaltową prowadzącą z Miłosławia do Pyzdr. Kolejne boki mają 575, 75 i 450 m. Na łąki, jako tereny ekologiczne, pobierane są specjalne dotacje unijne.

Do właściciela gruntu należy również prawie 280-metrowy dom znajdujący się tuż obok oferowanego gruntu. Przynależy do niego hektarowa działka. Istnieje możliwość nabycia również tej nieruchomości. Cena do ustalenia z właścicielem.

Dom stoi przy asfaltowej drodze i ma 9 pokoi, 5 łazienek i 2 kuchnie. Obecnie zamieszkują go dwie rodziny, posiada dwa osobne wejścia. Cały budynek jest ocieplony, w bardzo dobrym stanie technicznym. Posesja ogrodzona płotem z trzema bramami wjazdowymi. W jej obrębie stoi 180-metrowy, wysoki garaż z szerokimi bramami.

Wszembórz leży 18 km na południe od Wrześni, przy asfaltowej drodze wiodącej z Miłosławia (9 km) do Pyzdr (8 km).

 

 

Formularz kontaktowy