Praca »

Agronom

Nr referencyjny: 4530621

Ważna przez:

Lokalizacja: Wrocław (okolice), dolnośląskie

Stanowisko: Agronom

Oferent: Gospodarstwo Rolne

Opis stanowiska

  • Układanie planu zasiewów i właściwego płodozmianu,

  • Kontrola nad prawidłowym eksploatowaniem maszyn rolniczych,

  • Kontrolowanie stanu upraw rolniczych, planowanie nawożenia, ochrony chemicznej roślin,

  • Praca administracyjno-biurowa związana z powadzeniem historii pól w systemie elektronicznym dotyczącym między innymi upraw, nawożenia, ochrony chemicznej.

  • Organizowanie prac agrotechnicznych w gospodarstwie oraz nadzór nad prawidłowym ich wykonaniem,

  • Umiejętności samodzielnej organizacji pracy,

  • Doradztwo w zakresie upraw i ochrony roślin, zalecenia uprawowe dla producentów warzyw i  owoców,

  • Analizowanie zebranych danych polowych,

  • Raportowanie wyników kontroli,

  • Nawiązywanie relacji oraz komunikacja z zewnętrznymi ekspertami,

  • Realizowanie założonej polityki firmy,

  • Sugerowanie rozwiązań zabiegów agrotechnicznych, udział w tworzeniu programów nawożeniowych,

  • Monitorowanie szacunkowej ilości dostępnego produktu (oszacowanie zbioru - tygodniowego, sezonowego),

  • Analiza kosztów produkcji rolnej.

Wymagania:

Wymagania

  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku Agronoma,

  • Znajomości tematyki agro, ochrony i nawożenia roślin, nasion oraz rozsad,

  • Czynnego prawa jazdy kat. B,

  • Umiejętność pracy w pakiecie MS Office,

  • Dyspozycyjność i umiejętność pracy w zespole,

  • Otwartości na nowe wyzwania,

  • Zdolności analitycznych i planistycznych,

  • Zaangażowanie, odpowiedzialność i konsekwencja w działaniu.

Oferujemy:

Oferujemy

  • Prace w prężnie rozwijającym się Gospodarstwie Rolnym,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Możliwość proponowania i wdrażania rozwiązań,

  • Ciekawą pracę w doświadczonym zespole