Praca »

Agronom

Nr referencyjny: 4162957

Ważna przez:

Lokalizacja: Wrocław (okolice), dolnośląskie

Stanowisko: Agronom

Oferent: Gospodarstwo Rolne

Opis stanowiska

  • Organizowanie prac agrotechnicznych w gospodarstwie oraz nadzór nad prawidłowym ich wykonaniem,

  • Umiejętności samodzielnej organizacji pracy

  • Doradztwo w zakresie upraw i ochrony roślin, zalecenia uprawowe dla producentów warzyw i owoców

  • Układanie planu zasiewów i właściwego płodozmianu,

  • Kontrola nad prawidłowym eksploatowaniem maszyn rolniczych,

  • Analizowanie zebranych danych polowych

  • Realizowanie założonej polityki firmy

  • Analiza kosztów produkcji rolnej

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe oraz doświadczenie zawodowe na stanowisku Agronoma

  • Znajomości tematyki agro, ochrony i nawożenia roślin, nasion oraz rozsad

  • Czynnego prawa jazdy kat. B oraz uprawnień do prowadzenia maszyn rolniczych

  • Umiejętność pracy w pakiecie MS Office.

  • Dyspozycyjność i umiejętność pracy w zespole.

  • Zaangażowanie, odpowiedzialność i konsekwencja w działaniu

Oferujemy:

  • Prace w prężnie rozwijającym się Gospodarstwie Rolnym

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę