Praca » Agronom

Agronom

Nr referencyjny: 654560

Ważna przez:

Lokalizacja: Dąbrowa Chełmińska, Lipno, kujawsko-pomorskie

Stanowisko: Agronom

Oferent: Pinguin Foods Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • Praca w terenie z naszymi dostawcami warzyw i owoców.

  • Obserwacja plantacji i zbieranie niezbędnych danych z pól objętych kontraktacją.

  • Pomoc rolnikom we wdrażaniu naszych zaleceń uprawowych dotyczących

  • poszczególnych warzyw i owoców.

  • Szkolenie dostawców w zakresie agrotechniki ze szczególnym uwzględnieniem

  • tematyki stosowania ŚOR.

  • Szczegółowy nadzór nad nowo pozyskanymi producentami

  • Monitorowanie doświadczalnych upraw nowych odmian lub asortymentów warzyw.

Wymagania:

  • Wskazana dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Preferowane wykształcenie wyższe kierunkowe: rolnicze lub pokrewne. Jeśli kandydat będzie posiadał duże doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku chętnie zatrudnimy osobę z wykształceniem średnim;

  • Mobilność - (prawo jazdy kat. B);

Oferujemy:

  • Pracę w dużej, stabilnej i nowoczesnej organizacji;

  • Możliwości rozwoju zawodowego.