Praca » Agronom

Agronom

Nr referencyjny: 2641268

Ważna przez:

Lokalizacja: Krotoszyn, wielkopolskie

Stanowisko: Agronom

Oferent: Dino Polska S.A.

Opis stanowiska

  • Planowanie zasiewów i nasadzeń warzyw oraz ich odmian

  • Kontrolowanie stanu upraw w danym sektorze, zarządzanie plantatorami

  • Przyjęcie i ocenę dostaw świeżych owoców i warzyw

  • Doradztwo w zakresie upraw i ochrony roślin, zalecenia uprawowe dla producentów warzyw i  owoców

  • Analizowanie zebranych danych polowych

  • Raportowanie wyników kontroli

  • Nawiązywanie relacji oraz komunikacja z zewnętrznymi ekspertami

  • Realizowanie założonej polityki firmy

Wymagania:

  • Wykształcenia lub doświadczenia zawodowego kierunkowego

  • Znajomości tematyki agro, ochrony i nawożenia roślin, nasion oraz rozsad

  • Czynnego prawa jazdy kat. B

  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Otwartości na nowe wyzwania

  • Zdolności analitycznych i planistycznych

  • Zaangażowania, odpowiedzialności i konsekwencji w działaniu

Oferujemy:

  • Pracę w renomowanej firmie notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Możliwość proponowania i wdrażania rozwiązań

  • Ciekawą pracę w doświadczonym zespole

  • Możliwość rozwoju zawodowego, także poprzez udział w wewnętrznych projektach firmowych

  • Ubezpieczenie na zdrowie i życie na bardzo preferencyjnych warunkach finansowych