Praca » Agronom

Agronom

Nr referencyjny: 3072017

Ważna przez:

Lokalizacja: Bobrowniki k/Słupska, pomorskie

Stanowisko: Agronom

Oferent: Farm Frites Poland Dwa Usługi Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Jeśli pasjonuje Cię rolnictwo, jesteś otwarty na innowacje i spełniasz nasze wymagania

to jest praca właśnie dla Ciebie.

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne rolnicze

  • doświadczanie w zarządzaniu ludźmi

  • mile widziane doświadczenie w branży rolniczej

  • prawo jazdy kategorii B

  • znajomość pakietu MS Office

  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Wymagania:

Twoje zadania

  • planowanie i nadzorowanie prac związanych z uprawą i przechowywaniem zbóż i rzepaku

  • monitorowanie stanu upraw

  • nadzorowanie pracy podległych pracowników

  • analiza i raportowanie ilości i jakości surowca

  • opracowanie i okresowy monitoring rocznego budżetu upraw zbożowych i rzepaku

Oferujemy:

Dla Ciebie

  • umowa o pracę na pełen etat

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość rozwoju poprzez szkolenia, kursy, wymianę wiedzy i doświadczeń (również poprzez kontakty międzynarodowe)

  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, komputer)

  • dodatkowe świadczenia pozapłacowe (grupowe ubezpieczanie na życie, opieka medyczna, fundusz socjalny)