Praca » Agronom

Agronom / kierownik gospodarstwa rolnego

Nr referencyjny: 1894806

Ważna przez:

Lokalizacja: Namysłów, opolskie

Stanowisko: Agronom / kierownik gospodarstwa rolnego

Oferent: Gospodarstwo Rolne Ryszard Suchorzewski

Opis stanowiska

  • inicjowanie, nadzór i koordynacja prac w zakresie produkcji rolnej;

  • planowanie, sprawozdawczość i ewidencja zdarzeń związanych z produkcją oraz analiza kosztów;

  • koordynacja prac mechanizacyjnych oraz stanów magazynowych.

Wymagania:

  • wyższego wykształcenia (preferowane kierunki kształcenia: rolnictwo, ochrona roślin, biologia, chemia);

  • wiedzy z zakresu upraw zbóż, roślin oleistych i okopowych;

  • wiedzy merytorycznej dotyczącej zastosowania nawozów, środków ochrony roślin, jakości upraw;

  • odpowiedzialności, uczciwości, terminowości i samodzielności w realizacji powierzonych zadań;

  • umiejętności zarządzania ludźmi;

  • umiejętności organizacji pracy własnej oraz umiejętność rozwiązywania problemów;

  • prawa jazdy kat. B;

  • mile widziane jest doświadczenie w tej branży na podobnym stanowisku;

  • dodatkowym atutem będzie umiejętność pracy w programie do zarządzania gospodarstwami rolnymi GateKeeper.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie;

  • atrakcyjne wynagrodzenie;

  • niezbędne narzędzia pracy (telefon służbowy laptop, samochód);

  • oraz ciekawą i pełną wyzwań pracę w przyjaznej i otwartej atmosferze.

Praca ta stanowi doskonałą okazję do przełożenia wiedzy teoretycznej na praktykę, zdobycie nowych doświadczeń oraz możliwość rozwoju pod okiem właściciela.