Praca » Agronom

Agronom / Lustrator Plantacji Rolniczych

Nr referencyjny: 437558

Lokalizacja: Bramki – 30 km na zach. od Warszawy, mazowieckie

Stanowisko: Agronom / Lustrator Plantacji Rolniczych

Oferent: Suszarnia Warzyw Jaworski Sp.J.

Opis stanowiska

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Systematyczna i dokładna kontrola upraw rolniczych,

  • Bezpośredni kontakt z producentami płodów rolnych,

  • Doradztwo w zakresie upraw i ochrony roślin (ocena stanu plantacji, zalecenia uprawowe dla producentów warzyw, przygotowywanie prawidłowego płodozmianu),

  • Nawiązywanie nowych kontaktów i systematyczny rozwój bazy producentów płodów rolnych,

  • Poszukiwanie, wdrażanie nowych technologii upraw,

  • Prowadzenie odpowiednich szkoleń dla producentów płodów rolnych.

Wymagania:

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie kierunkowe rolnicze lub pokrewne,

  • Doświadczenie na adekwatnym stanowisku pracy,

  • Dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów,

  • Umiejętność budowania dobrych relacji interpersonalnych.

Oferujemy:

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę w stabilnej i szybko rozwijającej się polskiej, rodzinnej firmie, z przyjazną kulturą organizacyjną, będącą liderem w swojej branży,

  • Możliwości rozwoju i szkoleń.