Praca » Agronom

Agronom [rekrutacja online]

Nr referencyjny: 3335692

Ważna przez:

Lokalizacja: , wielkopolskie

Stanowisko: Agronom [rekrutacja online]

Oferent: PAULA Ingredients Sp. z o. o. Sp. K.

Opis stanowiska

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość zdobycia wiedzy w zakresie profesjonalnego prowadzenia projektów międzynarodowych

  • Stabilne warunki oraz zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Inwestujemy w Twój rozwój i możliwość podnoszenia kwalifikacji

  • Pracę w młodym, ambitnym zespole, z pozytywną energią :)

  • Uczestnictwo w innowacyjnych projektach

  • Atrakcyjny pakiet benefitów, m.in.:
    - karta MultiSport
    - bony świąteczne

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach i firmy

Wymagania:

  • Pozyskiwanie danych pod kontraktację upraw warzyw oraz owoców na terenie całej Polski

  • Bieżące monitorowanie i kontrolowanie plantacji oraz tworzenie odpowiedniej dokumentacji pod kątem wykonania zabiegów agrotechnicznych: oprysk, nawożenie, nawadnianie, zbiór oraz przechowywanie / magazynowanie

  • Proponowanie środków produkcji (np. nasiona, nawozy)

  • Sugerowanie rozwiązań zabiegów agrotechnicznych, udział w tworzeniu programów nawożeniowych

  • Monitorowanie szacunkowej ilości dostępnego produktu (oszacowanie zbioru - tygodniowego, sezonowego)

  • Udział w opracowywaniu harmonogramów odbioru surowca, nadzór nad odbiorem surowców

  • Analiza kosztów produkcji warzyw

  • Współpraca z pozostałymi działami firmy

Oferujemy:

  • Wykształcenia wyższego kierunkowego

  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku i / lub w obszarze rolnictwa

  • Praktycznej wiedzy z zakresu uprawy warzyw i owoców (mile widziana wiedza z zakresu uprawy różnych odmian marchwi, buraka, jabłek)

  • Doświadczenia w prowadzeniu szkoleń / prezentacji

  • Znajomości lokalnego rynku rolnego

  • Zdolności analitycznych

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

  • Umiejętności samodzielnej organizacji pracy

  • Otwartości na podróże służbowe

  • Dobrej znajomości pakietu MS Office (zwłaszcza MS Excel)

  • Prawo jazdy kat. B - warunek konieczny