Praca » Agronom

Agronom - Specjalista ds. Nadzoru Upraw Roślin Energetycznych

Nr referencyjny: 460571

Ważna przez:

Lokalizacja: Świecie, kujawsko-pomorskie

Stanowisko: Agronom - Specjalista ds. Nadzoru Upraw Roślin Energetycznych

Oferent: HRK S.A.

Opis stanowiska

Główne zadania:

  • ocena przydatności gruntów pod kątem prowadzenia upraw energetycznych,

  • nadzór nad rozwojem i prowadzeniem własnych plantacji upraw energetycznych,

  • wybór dostawców usług agrotechnicznych i nadzór nad ich wykonaniem,

  • negocjacje handlowe z dostawcami usług,

  • przygotowanie umów i prowadzenie bieżącej dokumentacji kontraktacji z usługobiorcami,

  • koordynowanie prac usługobiorców,

  • nadzór nad zbiorem i transportem surowca energetycznego (realizacja harmonogramu dostaw, organizacja logistyki).

Wymagania:

Wymagania:

  • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży rolniczej,

  • wiedza i doświadczenie w prowadzeniu/nadzorowaniu upraw rolnych,

  • znajomość zagadnień i rynku biomasy rolnej będzie dodatkowym atutem,

  • umiejętność zarządzania wykonawcami usług rolniczych,

  • mobilność i dyspozycyjność związana z częstymi podróżami służbowymi,

  • wykształcenie min. średnie rolnicze, preferowane wyższe,

  • zdolności handlowe i negocjacyjne,

  • umiejętność nawiązywania i długoterminowego podtrzymywania współpracy,

  • samodzielność i dobra organizacja pracy,

  • komunikatywność i zaangażowanie,

  • znajomość pakietu MS Office,

  • prawo jazdy kat. B,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

Nasz Klient oferuje:

  • odpowiedzialną, pełną wyzwań pracę na samodzielnym stanowisku podległym bezpośrednio pod dyrektora działu w prężnie działającej firmie,

  • umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie,

  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon),

  • szkolenia specjalistyczne.