Praca »

Asystent / Asystentka w Wydziale Hodowli Zwierząt Futerkowych i Pszczół

Nr referencyjny: 8901382

Ważna przez:

Lokalizacja: , śląskie

Stanowisko: Asystent / Asystentka w Wydziale Hodowli Zwierząt Futerkowych i Pszczół

Oferent: Krajowe Centrum Hodowli Zwierząt

Opis stanowiska

Branża: hodowla zwierząt

Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie oceny wartości użytkowej i oceny genetycznej pszczół

  • okresowe wyjazdy poza biuro do pasiek w celu prowadzenia oceny pszczół

  • terminowe sporządzanie wymaganej dokumentacji

  • uczestnictwo w wystawach, seminariach, szkoleniach w zakresie wykonywanych zadań

Wymagania:

  • kierunkowe wykształcenie (zootechnika, rolnictwo, biologia lub pokrewne),

  • niezbędne wcześniejsze doświadczenie w pracy z pszczołami,

  • prawo jazdy kat. B,

  • znajomość programów MS Office, środowisko MS Windows,

  • samodzielność, komunikatywność, umiejętność dobrej organizacji w pracy,

  • wysoka kultura osobista, dyspozycyjność, dokładność i rzetelność.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na czas określony,

  • przyjazną atmosferę pracy,

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,

  • pracę w pełnym wymiarze godzin.

Wymagane dokumenty: list motywacyjny, CV