Praca » Doradca rolniczy

Doradca Techniczno-Handlowy

Nr referencyjny: 875636

Ważna przez:

Lokalizacja: Lublin, lubelskie

Stanowisko: Doradca Techniczno-Handlowy

Oferent: Eklektika Learning&Business Solutions

Opis stanowiska

  • Doradztwo w gospodarstwach rolnych w dziedzinie nawożenia i ochrony roślin;

  • Promowanie technologii nawożenia dolistnego;

  • Pozyskiwanie nowych klientów;

  • Raportowanie wykonanej pracy.

Oferujemy:

  • Niezbędne narzędzia do pracy: samochód,laptop i telefon służbowy;

  • Atrakcyjną podstawę wynagrodzenia + system prowizyjny;

  • Rozwój w strukturach firmy.

Wymagania:

  • Posiadasz doświadczenie w sprzedaży środków ochrony roślin, nawozów lub nasion?

  • Cenisz sobie współpracę z gospodarstwami rolnymi?

  • Masz wykształcenie rolnicze/ prowadziłeś/aś własne gospodarstwo rolne lub jesteś pasjonatem rolnictwa?

Aplikuj i rozwijaj swoją karierę w stabilnej firmie, będącej bezpośrednim producentem nawozów!

Postaw na rozwój zawodowy i pracuj z najlepszymi!