Praca » Doradca żywieniowy

Doradca Do Spraw Żywienia Drobiu

Nr referencyjny: 370451

Lokalizacja: woj. dolnośląskie, lubuskie, opolskie, opolskie

Stanowisko: Doradca Do Spraw Żywienia Drobiu

Oferent: Wipasz S.A.

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami aktualnymi.
W zakresie jej obowiązków będzie doradztwo żywieniowe, obsługa zamówień, prognozowanie wielkości sprzedaży, przeprowadzanie prezentacji produktów, programów żywieniowych dla potencjalnych klientów, dobór rozwiązań, przygotowywanie ofert handlowych, ocena konkurencyjności oferowanych produktów i warunków sprzedaży, obserwacja i analiza rynku pasz i koncentratów z uwzględnieniem popytu.

Wymagania:

Profil kandydata:

  • Wykształcenie wyższe (rolnictwo, zootechnika, weterynaria lub pokrewne)

  • Doświadczenie i umiejętność handlowa

  • Bardzo dobra umiejętność nawiązywania kontaktów

  • Odpowiedzialność w codziennej pracy, dobre zrozumienie biznesu i potrzeb klienta, rzetelne wykonywanie zadań.

  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na polskim rynku z wysokimi standardami pracy.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennych doświadczeń, szkolenia tematyczne.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z pakietem socjalnym, adekwatne do osiągniętych wyników

  • Pakiet niezbędnych narzędzi do pracy – telefon, samochód, laptop.

  • Praca w młodym zespole