Praca » Doradca żywieniowy

Doradca do spraw Żywienia Zwierząt

Nr referencyjny: 1336369

Ważna przez:

Lokalizacja: , opolskie

Stanowisko: Doradca do spraw Żywienia Zwierząt

Oferent: BIOINVE

Opis stanowiska

  • Realizacja założonych celów sprzedażowych produktów.

  • Utrzymywanie stałych kontaktów i budowanie pozytywnych relacji z Klientami Firmy.

  • Poszukiwanie nowych możliwości rozwoju sprzedaży i serwisu, pozyskiwanie nowych Klientów.

  • Specjalistyczne doradztwo żywieniowe.

  • Organizacja i prowadzenie szkoleń dla Klientów firmy.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe zootechniczne, rolnicze lub pochodne;

  • Doświadczenie min. 1 rok na podobnym stanowisku pracy lub w gospodarstwie rolnym

  • Umiejętność obsługi programów z pakietu Microsoft Office

  • Umiejętności negocjacyjne

  • Umiejętności handlowe

  • Pomysłowość i inicjatywa w proponowaniu rozwiązań

  • Samodzielność w działaniu

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Pracę w polskiej firmie z wysokimi standardami pracy.

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie .

  • Pakiet niezbędnych narzędzi do pracy.