Praca » Doradca żywieniowy

Doradca ds. żywienia dla trzody chlewnej

Nr referencyjny: 2154280

Ważna przez:

Lokalizacja: , dolnoslaskie

Stanowisko: Doradca ds. żywienia dla trzody chlewnej

Oferent: Trenkwalder Benefit Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • pracownik wykonuje działania handlowe na obszarze do maksymalnie 100 km od swojego miejsca zamieszkania.

  • podejmowanie działań handlowych w zakresie sprzedaży pasz dla trzody chlewnej,

  • budowanie długofalowych relacji z obecnymi klientami oraz bieżąca identyfikacja ich potrzeb w zakresie zakupu pasz,

  • rozwijanie sprzedaży na podległym regionie operacyjnym,

  • kompleksowe doradztwo klientom w zakresie produktów firmy (od ustalania dawek żywieniowych po proces finalizacji zakupu),

  • udział w działaniach promocji firmy na podległym regionie (m.in. uczestnictwo na targach branżowych, szkolenia dla dystrybutorów itp.).

Wymagania:

  • min. 2-letnie doświadczenie w doradztwie żywieniowym dla klientów specjalizujących się w hodowli trzody chlewnej (gospodarstwa rolne, fermy hodowlane itp.),

  • wykształcenie wyższe z zakresu żywienia zwierząt, zootechniki lub nauk pokrewnych,

  • czynne prawo jazdy kat. B oraz motywacja do podejmowania działań sprzedażowych w terenie (możliwość wyboru terenu działania).

Oferujemy:

  • zatrudnienie bezpośrednio u producenta pasz i dodatków paszowych dla zwierząt gospodarskich,

  • pracę w doświadczonym gronie specjalistów żywieniowych oraz kompleksowe wdrożenie na stanowisko pracy,

  • etapowy proces wdrożenia do pracy oraz dużą samodzielność i swobodę działania po okresie wdrożeniowym,

  • konkurencyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz wysokie prowizje uzależnione od wyników sprzedaży,

  • samochód służbowy oraz niezbędne do realizacji powierzonych zadań narzędzia m.in. telefon komórkowy oraz laptop,

  • cykliczne szkolenia podnoszące kompetencje sprzedażowe oraz wiedzę z zakresu nowoczesnych trendów w żywieniu trzody chlewnej,

  • bogaty pakiet socjalny dopasowany do potrzeb pracownika.