Praca » Doradca żywieniowy

Doradca ds. żywienia trzody chlewnej

Nr referencyjny: 2100013

Ważna przez:

Lokalizacja: , dolnoslaskie

Stanowisko: Doradca ds. żywienia trzody chlewnej

Oferent: Josera Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Wymagania:

TWÓJ ZAKRES ODPOWIEDZIALNOŚCI:

  • fachowe doradztwo wspierające sprzedaż produktów firmy

  • współpraca z producentami trzody chlewnej w terenie

  • przygotowywanie programów żywieniowych dla hodowców

  • aktywny udział w działaniach promocyjnych firmy

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • wykształcenia wyższego o profilu przyrodniczym [ zootechnik, lekarz weterynarii]

  • wiedzy z zakresu żywienia trzody chlewnej

  • umiejętności budowania relacji z klientem

  • umiejętności pracy w zespole

  • prawa jazdy kategorii B

CO OFERUJEMY?

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • transparentny system wynagrodzeń

  • pracę w młodym, międzynarodowym zespole

  • efektywny i przyjazny program wdrożenia do pracy na stanowisku

  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, komputer, tablet, telefon)

  • system profesjonalnych szkoleń w kraju i za granicą oraz jasną ścieżkę kariery

  • prywatną opiekę medyczną oraz dodatkowe ubezpieczenie od NNW

  • dofinansowanie kursów językowych

  • spotkania i wyjazdy integracyjne

  • dodatkowe benefity – premia świąteczna, dofinansowanie urlopu