Praca » Doradca żywieniowy

Doradca ds. żywienia zwierząt

Nr referencyjny: 2005367

Ważna przez:

Lokalizacja: , kujawsko-pomorskie

Stanowisko: Doradca ds. żywienia zwierząt

Oferent: AGROLOK Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Zadania:

  • wsparcie pionu handlowego w sprzedaży produktów dla bydła, trzody, drobiu

Wymagania:

Oczekiwania:

  • wykształcenie weterynaryjne lub zootechniczne

  • praktyczna znajomość zasad żywienia zwierząt

  • gotowość do pracy w terenie w promieniu do 150 km od miejsca zamieszkania

  • prawo jazdy kat. B

Zapewniamy:

  • dostęp do najnowszej wiedzy w dziedzinie żywienia zwierząt

  • konkurencyjne warunki zatrudnienia

  • samochód i inne narzędzia pracy

  • realny wpływ na działania promocyjne produktów do żywienia zwierząt

Oferujemy:

„PROMUJEMY KOMPONENTY PASZOWE, ZAWIERAJĄCE BIAŁKO ORAZ BIAŁKO CHRONIONE"