Praca » Doradca żywieniowy

Doradca Hodowlany w zakresie hodowli bydła

Nr referencyjny: 1912599

Ważna przez:

Lokalizacja: , dolnoslaskie

Stanowisko: Doradca Hodowlany w zakresie hodowli bydła

Oferent: Experum HR

Opis stanowiska

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe wiązane z rolnictwem,

  • mile widziane doświadczenie w pracy w gospodarstwie hodowlanym lub na stanowisku przedstawiciela handlowego,

  • znajomość zagadnień związanych z hodowlą bydła,

  • umiejętności sprzedażowe,

  • umiejętność obsługi komputera (Internet, email),

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy,

  • czynne prawo jazdy kat. B.

Wymagania:

Obowiązki:

  • aktywne poszukiwanie i zdobywanie nowych klientów,

  • realizacja planu sprzedaży,

  • nawiązywanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientem,

  • przygotowywanie ofert dla klientów.

Oferujemy:

Nasz Klient oferuje:

  • szansę na rozwój w międzynarodowej firmie,

  • stałe zatrudnienie i współpracę z profesjonalistami,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • służbowy samochód i telefon,

  • możliwość podwyższania kwalifikacji zawodowych.