Praca » Doradca żywieniowy

Doradca żywieniowy

Nr referencyjny: 1782153

Ważna przez:

Lokalizacja: , zachodniopomorskie

Stanowisko: Doradca żywieniowy

Oferent: Indykpol S.A.

Opis stanowiska

Miejsce wykonywania pracy: Polska północna

Obowiązki:

  • realizacja założonych celów sprzedażowych pasz;

  • nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów handlowych z dystrybutorami oraz gospodarstwami hodowlanymi na podległym terenie;

  • doradztwo indywidualne i zbiorowe w zakresie żywienia zwierząt.

Wymagania:

Wymagamy:

  • wykształcenia wyższego zootechnicznego, rolniczego lub pokrewnego;

  • doświadczenia na stanowisku Przedstawiciela Handlowego w przemyśle paszowym (mile widziane);

  • umiejętności budowania długofalowych relacji biznesowych z klientem;

  • dobrej znajomości technik sprzedaży oraz obsługi klienta;

  • dyspozycyjności;

  • posiadania prawa jazdy kat B.

Oferujemy:

Oferujemy:

  • szkolenie w zakresie technologii;

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • niezbędne narzędzia do pracy (samochód, telefon).