Praca » Doradca żywieniowy

Doradca żywieniowy

Nr referencyjny: 1797666

Lokalizacja: Poznań, Piła, Konin, Leszno, Kalisz, Gniezno, Września, Ostrów Wielkopolski, Koło, Jarocin, Krotoszyn, Grodzisk Wielkopolski, Wronki, Oborniki, Chodzież, Złotów, wielkopolskie

Stanowisko: Doradca żywieniowy

Oferent: Logart Personnel Consulting

Opis stanowiska

  • Obsługa handlowa klientów ( producenci pasz, hodowcy oraz sieci dystrybucyjne)

  • Obsługa techniczna klientów oraz doradztwo z zakresu żywienia dużych zwierząt

  • Mobilny charakter pracy - podróże służbowe

  • Realizacja polityki handlowej na wyznaczonym terenie

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe preferowane zootechniczne, weterynaryjne

  • Dobra znajomość rynku i branży

  • Doświadczenie w sprzedaży pasz i dodatków paszowych będzie dodatkowym atutem

  • Prawo jazdy kategorii B i dyspozycyjność

  • Samodzielność i rozwinięte umiejętności komunikacyjne

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w renomowanej firmie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premia zależna od realizacji celów indywidualnych

  • Opieka medyczna

  • Karta multisport

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji